Ana sayfa Oyuncu Kadrosu Son Yaz Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Son Yaz Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

0
Son Yaz Tüm Oyuncular
Son Yaz Dizi Oyuncuları

Fox TV dizilerinden Son Yaz oyuncuları ve güncel oyuncu kadrosu ile karşınızdayız. Tüm oyuncuları sizler için toparladık.

Başrol oyuncularında Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan‘nın bulunduğu Son Yaz dizisi oyuncuları tamamı aşağıdadır. Yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

O3 Medya tarafından Fox TV platformu için hazırlanan dizi sosyal medyada çokça konuşulmaya başlandı. Yayınlanan bölümler giderek daha çok izlenmeye ve sevilmeye başlanan dizi için tüm kadroyu aşağıda görebileceksiniz.

Konuyu, oyuncu listesinin hemen altından okuyabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Son Yaz Dizi Oyuncuları

Alperen Duymaz (Akgün Gökalp Taşkın)
Ali Atay (Selim Kara)
Funda Eryiğit (Canan Kara)
Hafsanur Sancaktutan (Yağmur Kara)
Şebnem Dönmez (Serap Gök)
Sinan Tuzcu (Metin Yaman)
Arif Pişkin (Selçuk Taşkın)
Sezer Koç (Emel Yaman)
Halil Babür (Soner Sancaktar)
Yasemin Yazıcı (Naz Yaman)
Erdem Şanlı (Kaan Gök)
Ata Nedim Arman (Altay Kara)
Can Sarp İkiler (Arda Ateş)
Cengiz Okuyucu (Ahmet Tunalı)
Yunus Narin (Eray Duraner)
Emre Karayel (Fatih Doğanay)
Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.

Son Yaz Dizisinin Konusu

Selim Kara boşanmanın eşiğinde ve işinde oldukça iyi olan bir Cumhuriyet Savcısı olarak karşımıza çıkıyor. Eşi Canan ile arası çok kötü durumdadır. Canan, çocukları ile birlikte İzmir’de yaşamaktadır.

8 yıl kadar önce hapse gönderdiği organize suç lideri Selçuk Taşkın, aradan geçen zaman içerisinde Selim Kara’ya müthiş bir teklif ile gelir. Bütün suç örgütünü alaşağı edecek şekilde Selim ile işbirliğine yanaşır.

Selçuk’un tek bir şartı vardır. Oğlu Akgün’ü Selim Kara’nın koruması. Selim Kara’ya sorumluluk yükleyen Selçuk’un aklından geçenleri anlamak zordur.

Zaten ailesi ile arası kötü olan Selim, Akgün’ü de beraberinde İzmir’e götürür. Bundan sonrası çeşitli akıl oyunlarının döndüğü ve duygusal patlamalara şahit olacağımız bölümlerden ibaret olacak.

Dizinin yönetmeni, senaristi ve yapımcısını merak ediyorsanız sizler için güzel bir yazı hazırladık. Göz gezdirmek isteyebilirsiniz: Son Yaz Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Fragman

Son Yaz dizisi oyuncu kadrosu konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sizler kadroyu beğendiğiniz mi? Düşüncelerinizi alt tarafa yorum olarak belirtebilirsiniz.

Önceki makaleBir Denizaltı Hikayesi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleMaraşlı Dizisi Şirin kimdir? Nihal Dinçel Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here