Ana sayfa Genel Teşkilat Dizisi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

Teşkilat Dizisi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

0
Teşkilat Dizisi Hangi Kanalda?
Teşkilat Dizisi Konusu

Merakla beklenen yapım Teşkilat dizisi konusu, ve hangi kanalda, saati, günü gibi diğer dizi hakkında merak edilen detaylar ile sizlerleyiz.

Pek çok izleyici kısa süre içerisinde kendi etrafında toplamayı başaran dizi, bakalım ilerleyen günlerde bekleneni verecek mi. Özellikle sıradan aşk dizisi izlemek istemeyen kitle oldukça yüksek bir sayıya ulaştı ve son zamanlarda artık daha farklı yapımlar görmeye başladık.

Teşkilat Oyuncu Kadrosu konusuna buradan gidebilirsiniz.

Teşkilat Dizisi Konusu

Konusu aslında oldukça ilgi çekicidir, konusu 7 kişiyi ele almaktadır, bu 7 kişi kendi hayatlarını devlet meselelerinin önüne koymuş ve devletlerini korumak için gizli bir tim içerisine girmişlerdir.

Bu tim, büyük bir teşkilatlanma içerisinde devletlerine zarar vermeye çalışan kuruluşları engellemek için hayatlarından vazgeçeceklerdir. En önemli düşmanları ise yeraltında bulunduğu düşünülen yabancı devletlerin kurmuş olduğu düşman istihbarat birlikleridir.

Bu birliklere karşı açılan savaşta, bu 7 kişi en büyük rolü alacaktır. Tabi ki, zafere giden yol büyük fedakarlıklar gerektirecek, bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Teşkilat Hangi Kanalda? Günü ve Saati Nedir?

Dizi TRT 1 ekranlarında her Pazar saat 20:00‘da ekranlara gelmektedir.

Peki sizler dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Bence konu olarak sıradanlıktan çıkmış ve ilerleyen bölümlerde güzel şeyler vaat eden bir yapım, elbette aksiyon sahnelerinin kalitesine bağlı.

Önceki makaleBir Denizaltı Hikayesi Dizisi Konusu, Hangi Kanalda?
Sonraki makaleAkıncı Dizisi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here