Ana sayfa Genel Son Yaz Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Son Yaz Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Son Yaz Yönetim Kadrosu
Son Yaz Yönetmeni ve Senaristi

Son Yaz yönetmeni, senaristi ve yapımcısı kimdir? Daha önce hangi dizilerde görev yaptılar? Tüm detayları ile sizlerle.

Fox TV‘de yayınlanan Son Yaz dizisi için yönetim kadrosuna beraber bakalım. Oldukça etkileyici oyuncu kadrosuna sahip olan dizi aynı zamanda tecrübeli yönetmen ve senaristlere sahip.

Yönetim kadrosunda bulunan isimler daha önce hangi dizilerde görev aldılar ve nerelerde gördük birlikte inceleyelim.

Son Yaz dizisi tüm oyuncuları görmek isterseniz, liste halinde paylaştık. Ulaşmak için tıklayınız: Son Yaz Güncel Oyuncu Kadrosu

Son Yaz Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda bizleri karşılayan isim Burak Arlıel oldu. Kendisi daha önce 6’dan fazla projede yönetmen olarak çalıştı. Ayrıca birçok projede de ekipte yer almış tecrübeli bir isimdir.

Daha önce Kurşun, Yüzleşme ve Vatanım Sensin dizilerinde yönetmen olarak çalışmıştı.

Son Yaz Senaristi

Senarist ekibinde bulunan isimler Cenk Boğatur, Deniz Dargı ve Cem Görgeç oldu.

Cenk Boğatur daha önce 11’den fazla projede senarist olarak bulunmuştu. Bunlar arasında Benim Tatlı Yalanım, Gülperi, Güneşin Kızları ve Geniş Aile gibi sevilen diziler de var.

Deniz Dargı ise 6’dan fazla projede yazar olarak yer almıştı. Bunlar arasında Benim Tatlı Yalanım, Darısı Başımıza, Evli ve Öfkeli ve Güneşin Kızları dizisileri bulunuyor.

Cem Görgeç ise 18’den fazla projede ismi geçen oldukça tecrübeli bir yazar olarak karşımızda. Kendisi daha önce Benim Tatlı Yalanım, Gülperi, Güneşin Kızları, Evli ve Öfkeli ve Yaz’ın Öyküsü gibi projelerde yer almıştı.

Gördüğünüz üzere 3 yazar da daha önce birlikte çalışma fırsatı bulmuş ve birbiri ile uyumlu çalışan insanlar olarak kendilerini kanıtlamışlardır. Karşımıza çok güzel senaryolar çıkacağını düşünüyoruz.

Son Yaz Yapımcısı

Yapımcı şirket O3 Medya oldu. Kendileri daha önce Hakan: Muhafız, Sefirin Kızı, 7. Koğuştaki Mucize, Arıza, Vatanım Sensin ve İstanbullu Gelin gibi projelerde tecrübesini konuşturmuştu.

Saner Ayar yapımcılığında ilerleyen proje aynı zamanda 3 adet daha yapımcı birimine sahip. Berrin Dağçınar, Fatih Canoğlu ve Harun Özübelli.

Oldukça etkileyici bir yönetim kadrosuna sahip olan Son Yaz dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum olarak aşağıda belirtebilirsiniz.

Önceki makaleMaraşlı Dizisi Zeliş kimdir? Bedriye Roza Çelik
Sonraki makaleMaraşlı Dizisi Oğuz kimdir? Mert Ateş Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here