Ana sayfa Oyuncular Son Yaz Yağmur Kara Kimdir? Hafsanur Sancaktutan

Son Yaz Yağmur Kara Kimdir? Hafsanur Sancaktutan

0
Hafsanur Sancaktutan Dizileri
Son Yaz Yağmur Kara Kimdir?

Genç isim Son Yaz Yağmur Kara Kimdir ve canlandıran Hafsanur Sancaktutan boyu, yaşı, sevgilisi ve dizileri gibi diğer kişisel bilgiler.

Son Yaz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Son Yaz Yağmur Kara Kimdir?

Selim ve Canan‘ın kızıdır, o da annesinden biraz farklı olarak oldukça özgüvenli bir kızdır, annesinin tam tersi yani. Fakat, bu yazı sorunlara yol açmaktadır. Annesinin özgüvensizliği, kızına fazla sorumluluk yüklenmesine sebep olur, genç yaşta bu kadar sorumluluk da ayrıca sorunlara neden oluyor.

O da ailesinin bir arada olmasını istiyor, yani ailesine değer veren biridir. Fakat, annesi ve babasının boşanma sürecinde olması, gençliği ile beraber onu oldukça hırçın biri yapıyor.

Hafsanur Sancaktutan kimdir?

Yaşı:20 Mart 2000 (20 yıl yaşında)
Boyu:1,63 m
Kilosu:53 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Deniz Can Aktaş

Güzelliği ile aşk dizilerinin sevilen ismi 2000 yılında İstanbul’da doğdu. Kendisini dizilerde az görsek de, tiyatro alanında başarılı birisidir, özellikle aldığı ödüller ile gelecekteki kariyeri şekillenmeye başladı.

Henüz genç yaşta olsa da bulunduğu projelerde hep yüksek bölüm sayısına ulaşabildi. İlk projesi 2018 yılında Gülperi isimli dizi idi ve burada Fidan isimli karakteri canlandırdı.

Bu dizide tam 20 bölüm yer aldı, ilk projesi olmasına rağmen bu oldukça iyi bir bölüm sayısı, çünkü hem onun tanınmasında etkili oldu hem de çok iyi bir tecrübe edinmiş oldu. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 3 televizyon yapımında bulunmuştur.

Hafsanur Sancaktutan dizileri, oynadığı diziler

  • Aşk Ağlatır
  • Gülperi
Önceki makaleMasumlar Apartmanı Han Kimdir? Birkan Sokullu Dizileri
Sonraki makaleMasumlar Apartmanı Gülben Kimdir? Merve Dizdar Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here