Ana sayfa Oyuncular Son Yaz Soner Sancaktar Kimdir? Halil Babür Dizileri

Son Yaz Soner Sancaktar Kimdir? Halil Babür Dizileri

0
Halil Babür Dizileri
Son Yaz Soner Sancaktar Kimdir?

Sevilen oyuncu Son Yaz Soner Sancaktar kimdir ve onu canlandıran Halil Babür oynadığı diziler, kilosu, boyu ve nereli olduğu hakkında.

Son Yaz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Son Yaz Soner Sancaktar Kimdir?

Babası ile aynı isime sahiptir ve Halil Sadi‘nin metresinden olma çocuğudur. Bu yüzden hayatta çok haksızlığa uğraşmıştır, yani bu hırçın ve acımasız karakteri bu olaylardan kaynaklanma.

Abisi olarak gördüğü insanlar onu hor görmüş, hatta babası dahi 10 yaşına kadar onu istememiş, 10 yaşından sonra ise annesi öldüğü için almak zorunda kalmıştır. Peki bu şekilde yetişen insan nasıl bir karaktere sahip olur? Elbette oldukça kötü, ve o da intikam peşine düşer, onu hor görenler bakalım ilerde ne halde olacaklar.

Halil Babür kimdir?

Yaşı:26 Haziran 1987
Boyu:1,68 m
Kilosu:55 kg
Nereli:Bitlis
Sevgilisi, Eşi:Sevgilisi yok, bilinmiyor.

Komik karakterler canlandırması ile tanıdığımız, fakat aynı zamanda iyi bir psikopat canlandırması yapabilen oyuncu 1987 yılında Bitlis’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünü tamamlayarak almıştır.

Kendisini Pis Yedili dizisindeki Trafo karakterinden tanıyoruz, ayrıca oyun yazarlığı da yapmaktadır. Deneyimlediği ilk televizyon yapımı aynı şekilde 2011 yılında bulunduğu Pis Yedili dizisidir.

Yani kariyerinin başlangıcına 2011 yılı diyebiliriz, o yıllardan bu yana toplamda 7 projede yer aldı. Bakalım genç oyuncu ilerleyen yıllarda hangi rollerde bulunacak.

Halil Babür dizileri, oynadığı diziler

  • Çukur
  • Karadayı
  • Pis Yedili
Önceki makaleSon Yaz Emel Yaman Kimdir? Sezer Koç Dizileri
Sonraki makaleSon Yaz Naz Yaman Kimdir? Yasemin Yazıcı Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here