Ana sayfa Oyuncular Son Yaz Naz Yaman Kimdir? Yasemin Yazıcı Dizileri

Son Yaz Naz Yaman Kimdir? Yasemin Yazıcı Dizileri

0
Yasemin Yazıcı Dizileri
Son Yaz Naz Yaman Kimdir?

Genç oyuncu Son Yaz Naz Yaman kimdir ve canlandıran Yasemin Yazıcı oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer ayrıntılar.

Son Yaz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Son Yaz Naz Yaman Kimdir?

Metin ve Emel‘in kızıdır, ailesi ile arası iyidir, zaten Metin oldukça pozitif ve ailesine özen gösteren biridir, fakat annesi Emel biraz baskıcı olduğu için bazen sorunlar çıkabilmekte.

Annesi bildiğiniz üzere kontrolcü ve restoranda pek çok sorumluluğa sahip, bu da onu biraz agresif ve kuralcı biri yapıyor. Karakterimiz ise bu durumdan biraz sıkılmış, ailesi ile arası iyi olsa da, o da kendi yolunu çizmek ve biran önce üniversiteye gitmek istiyor.

Yasemin Yazıcı kimdir?

Yaşı:08.09.1997
Boyu:1.66 m
Kilosu:51 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Var fakat bilinmiyor.

Kariyerinin henüz başında olan genç oyuncu 1997 yılında İstanbul’da doğmuş ve eğitimini London School of Economics Sosyal Antropoloji Bölümünde almıştır, yani sonrada oyunculuğa yönelmeye başlamıştır.

Oyuncu olmak istemesiyle beraber Pera Güzel Sanatlar okulunda oyunculuk eğitimi almıştır, bu arada okul zamanı bazı tiyatro gösterilerinde yer almıştır.

İlk projesi bilindiği kadarıyla bu projedir, elbette tiyatrodan gelen oyunculuk deneyimi var, fakat şuan için ilk televizyon tecrübesi bu dizi. Bakalım güzel oyuncu ilerleyen yıllarda hangi projelerde bulunacak.

Yasemin Yazıcı dizileri, oynadığı diziler

  • İlk projesi, bu dizidir.
Önceki makaleSon Yaz Soner Sancaktar Kimdir? Halil Babür Dizileri
Sonraki makaleSon Yaz Kaan Gök Kimdir? Erdem Şanlı Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here