Ana sayfa Oyuncular Son Yaz Kaan Gök Kimdir? Erdem Şanlı Dizileri

Son Yaz Kaan Gök Kimdir? Erdem Şanlı Dizileri

0
Erdem Şanlı Dizileri
Son Yaz Kaan Gök Kimdir?

Sevilen oyuncu Son Yaz Kaan Gök kimdir ve canlandıran Erdem Şanlı oynadığı diziler, yaşı, boyu ve nereli olduğu hakkında bilgiler.

Son Yaz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Son Yaz Kaan Gök Kimdir?

Serap‘ın biricik oğludur, kendisi biraz içine kapanık ve iyi huylu olduğu için sevilen bir isimdir, annesi de onu pahalı hediyeler ile şımartır, fakat bu harcamalar aileyi borç batağına sürüklemiştir.

Annesi Serap bu bataktan kurtulmak için çabalarken, kendisi de henüz yeni liseyi bitirmiş ve babası gibi Hukuk bölümünü kazanmak istiyor, elbette bu çok zor bir hedef, fakat idealist yapısı ile bur zorlukları aşmayı planlıyor.

Erdem Şanlı kimdir?

Yaşı:02.09.1996
Boyu:1,78 m
Kilosu:73 kg
Nereli:İzmir
Sevgilisi, Eşi:Sevgilisi yok, bilinmiyor.

Kısa sürede tanınmaya başlayan yakışıklı oyuncu 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünü bitirerek tamamlamıştır.

İlk olarak yapımın arka planında, yani reji kısmında çalışmıştır, daha sonra oyunculuk kısmına geçen genç isim bazı dizilerin birkaç bölümünde yer almıştır, ilk olarak 2018 yılında Vatanım Sensin 49. bölüm de yer almıştır.

İlk tecrübesi ile beraber diğer dizilerde de 2-3 bölüm arasında yer alarak tecrübe edinmeye devam etmiştir, toplamda 7 projede yer almıştır. Yani, şuan ki bulunduğu bu dizi oyunun ilk uzun süreçli dizisi.

Erdem Şanlı dizileri, oynadığı diziler

  • Yasak Elma
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • Avlu
  • Vatanım Sensin
Önceki makaleSon Yaz Naz Yaman Kimdir? Yasemin Yazıcı Dizileri
Sonraki makaleSon Yaz Altay Kara Kimdir? Ata Nedim Arman

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here