Ana sayfa Oyuncular Son Yaz Eray Duraner Kimdir? Yunus Narin Dizileri

Son Yaz Eray Duraner Kimdir? Yunus Narin Dizileri

0
Yunus Narin Dizileri
Son Yaz Eray Duraner Kimdir?

Genç oyuncu Son Yaz Eray Duraner kimdir ve canlandıran Yunus Narin boyu, yaşı, nereli ve oynadığı diziler hakkında genel bilgiler.

Son Yaz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Son Yaz Eray Duraner Kimdir?

Eğlence mekanı sahibidir, aslında bu meslek ailesinden gelmektedir, tanınmış büyük eğlence mekanları vardır ve karakteri de bu yönde şekillenmiştir. Yani, hareketli ve biraz da şımarık biridir, zenginlik içinde büyümüş ve mafya bozuntusu pek çok arkadaşı vardır.

Bu eğlence mekanlarından birinde Akgün ile yolları kesişecektir, o da tüm bu olayların içerisinden birden bire kendini bulacaktır. Bakalım gelecek bölümlerde neler olacak.

Yunus Narin kimdir?

Yaşı:1989
Boyu:1,71 m
Kilosu:74 kg
Nereli:İzmir
Eşi, Sevgilisi:Yok, bilinmiyor.

Henüz kariyerinin başında olan genç isim 1989 yılında İzmir’de doğmuştur, eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümünü bitirerek tamamlamıştır.

İlk projesi 2018 yılında 66. bölümde dahil olduğu İstanbullu Gelin dizisidir, burada tam 9 bölüm rol aldı ve kariyerinin henüz başında olduğu için oldukça değerli bir tecrübe oldu.

Yani kariyerinin başlangıcına 2918 yılı diyebiliriz, o yıllardan bu yana toplamda 3 projede yer aldı, katıldığı projelerde gayet iyi sayıda, bölüm sayısına ulaştı.

Yunus Narin dizileri, oynadığı diziler

  • Sevgili Geçmiş
  • İstanbullu Gelin
Önceki makaleSon Yaz Ahmet Tunalı Kimdir? Cengiz Okuyucu Boyu
Sonraki makaleSadakatsiz Didem Kimdir? Aydan Taş Yaşı, Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here