Ana sayfa Oyuncular Son Yaz Emel Yaman Kimdir? Sezer Koç Dizileri

Son Yaz Emel Yaman Kimdir? Sezer Koç Dizileri

0
Sezer Koç Dizileri
Son Yaz Emel Yaman Kimdir?

Ekranların sevilen ismi Son Yaz Emel Yaman kimdir ve canlandıran Sezer Koç oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer ayrıntılar.

Son Yaz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Son Yaz Emel Yaman Kimdir?

Naz’ın annesi yani Metin Yaman‘ın karısıdır. Bildiğiniz üzere Metin, ailesinin bu evliliğe onay vermemesinin üzerinde varlık içinden ayrılmış ve sevdiğine gitmiştir, bu yüzden bu karakterimizin aile ilişkileri oldukça iyidir, özellikle kocası Metin ile iyi bir ilişkiye sahiptir.

Kocası onun sorumluluk almasından hiç çekinmez, küçük bir restoranları vardır, bu onların hem ekmek kapısı hem de günlük hayatını geçirdiği yer, ve burada herkes sorumluluk sahibi.

Sezer Koç kimdir?

Yaşı:16 Kasım 1981
Boyu:1,59 m
Kilosu:60 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor.

Sempatik tavırları ile sevilen oyuncu 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir, lise yıllarından bu yana oyunculuğa duyduğu ilgi ile Akademi 35Buçuk Oyunculuk Okulu ve Craft Atölye’de eğitim almış ve tiyatroya merhaba demiştir.

Kendisini henüz ekranlarda yeni görmeye başlasak da tiyatro alanında iyi tecrübeye sahiptir. İlk televizyon deneyimi 2016 yılında Familya isimli yapımda deneyimledi ve burada Hava Boz karakterini canlandırdı.

2020 yılında oldukça aktif olmaya başlayan oyuncunun, televizyon kariyer başlangıcına 2016 yılı diyebiliriz, o yıllardan bu yana toplamda 4 projede yer aldı.

Sezer Koç dizileri, oynadığı diziler

  • Kafa Doktoru
  • Nefes Nefese
  • Familya
Önceki makaleSon Yaz Selçuk Taşkın Kimdir? Arif Pişkin Dizileri
Sonraki makaleSon Yaz Soner Sancaktar Kimdir? Halil Babür Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here