Ana sayfa Genel Son Yaz Dizisinin Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

Son Yaz Dizisinin Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

0
Son Yaz Dizisinin Günü ve Saati
Son Yaz Dizisinin Konusu

Güzel bir konusu olan yeni yapım Son Yaz dizisinin konusu, saati, kanalı ve günü gibi dizi hakkında diğer ayrıntılı bilgiler ile sizlerleyiz.

İyi bir kadroya sahip olan dizi birkaç bölümdür yayınlanıyor ve akla dizi hakkında pek çok soru geliyor, bizlerde sitemizde tüm bu soruları cevaplıyoruz. Bakalım dizi ilerleyen bölümlerde istediği gibi tutacak mı, şahsen tutmasını istiyorum çünkü sıradan aşk dizilerinden daha farklı bir konuya sahip.

Bu arada Son Yaz Oyuncuları konumuza bakabilirsiniz.

Son Yaz Dizisinin Konusu

Baş kahramanımız düşünceleri katı ve idealist bir cumhuriyet savcısıdır, Ali Atay’ın canlandırdığı Selim Kara. Kendisi 8 sene önce büyük bir suç örgütünün liderlerinden birini içeri atmıştır. Tam 8 yıl sonra içeri attığı bu suçlu kendisine çok iyi bir teklif ile gelir.

Kendisi, suç örgütünü çökertmesi için gerekli olan bilgileri verecektir, fakat oğlunu çok sever ve şartta budur, eğer oğlumu korursan yardımcı olacağım der ve hikayede tam burada başlar.

Bu anlaşma herkesin hayatını değiştirir, çünkü artık oğlu tehlikededir ve savcı da hiç olmadığı kadar yakalamaya yakındır, elbette buna suçluların yakalanmamak için daha da tehlikeli olması dahil.

Son Yaz Hangi Kanalda, Günü ve Saati?

Dizi FOX TV‘de her Cuma saat 20:00‘da ekranlara gelmektedir, şimdiki düzenli yayın zamanı bu şekildedir, elbette ilerleyen günlerde değişebilir.

Siz dizinin konusu hakkında ne düşünüyorsunuz? İyi bir hikaye anlatımına sahip mi?

Önceki makaleBizi Ayıran Çizgi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleMasumlar Apartmanı Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here