Ana sayfa Oyuncular Son Yaz Arda Ateş Kimdir? Can Sarp İkiler Dizileri

Son Yaz Arda Ateş Kimdir? Can Sarp İkiler Dizileri

0
Can Sarp İkiler Dizileri
Son Yaz Arda Ateş Kimdir?

Genç isim Son Yaz Arda Ateş kimdir ve onu canlandıran Can Sarp İkiler oynadığı diziler, yaşı, boyu ve nereli olduğu ile alakalı bilgiler.

Son Yaz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Son Yaz Arda Ateş Kimdir?

Çok haraketli bir ruha ve yapıya sahiptir, sitenin sakinlerinden, yani Yağmur ve Naz‘ın arkadaşıdır, beraber vakit geçirirler. O da kendi karakteri ve enerjisi ile etrafındaki insanların ilgisini çekmeyi başarır.

Bu yüzden sevilen biridir, ve arkadaş edinmeyi çok iyi bilir, fakat eğlence düşkünü olması bazen başına sorunlar açabilir, yine de o bu huylarından vazgeçmemektedir.

Can Sarp İkiler kimdir?

Yaşı:1997
Boyu:1,78 m
Kilosu:75 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Yok, bilinmiyor.

Henüz radyo ve televizyon alanında eğitimine devam eden genç oyuncu, 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur, eğitimi devam etmekte olan bir gençtir.

İlk projesi 2019 yılında Hercai isimli dizi idi, burada Caner Katırcı karakterini canlandırmıştı, ilk projesi olmasına rağmen 10 bölüm yer aldı, böylelikle değerli bir tecrübe elde etmiş oldu.

Yani kariyerinin başlangıcına 2019 yılı diyebiliriz, şuan ki dizisi ise onun 2. projesidir, yani kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 2 projede yer aldı, bakalım genç oyuncu ilerleyen günlerde hangi rolleri üstelenecek.

Can Sarp İkiler dizileri, oynadığı diziler

  • Hercai
Önceki makaleMasumlar Apartmanı Hasibe Kimdir? Açelya Devrim Yılhan Yaşı
Sonraki makaleSon Yaz Ahmet Tunalı Kimdir? Cengiz Okuyucu Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here