Ana sayfa Oyuncular Son Yaz Altay Kara Kimdir? Ata Nedim Arman

Son Yaz Altay Kara Kimdir? Ata Nedim Arman

0
Ata Nedim Arman Dizileri
Son Yaz Altay Kara Kimdir?

Genç isim Son Yaz Altay Kara kimdir ve canlandıran Ata Nedim Arman oynadığı diziler, yaşı, boyu ve instagram adresi gibi bilgiler.

Son Yaz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Son Yaz Soner Sancaktar Kimdir?

Savcımızın yani Selim Kara ve Canan‘ın oğludur, o da yaşının getirdiği özelliklere sahiptir, hayalperest ve biraz da yaramazdır. Belki de bu huysuzluğu ailesinin içinde bulunduğu ayrılık durumdan dolayıdır.

Annesi ve babası boşanmak üzeredir, babası suçluları yakalamak isterken çok agresif biri olmuş ve ailesi ile az ilgilenmiştir, annesi ise yeniden iş hayatını atılmak ister. Bu güzden, o da olayların ortasında kalır ve her şeye tanık olur, yani boşanma sadece boşananları etkileyen bir şey değil, tüm aileyi etkileyen bir şeydir.

Ata Nedim Arman kimdir?

Yaşı:2004
Boyu:1,60 m
Kilosu:58 kg
Nereli:Aydın, Kuşadası
Eğitimi:Makbule Hasan Uçar Anadolu Lisesi

Genç oyuncu Kuşadası’nda 2004 yılında doğmuştur, yani henüz liseye gitmektedir ve Makbule Hasan Uçar Anadolu Lisesi’nde eğitimini sürdürmektedir.

İlk olarak Ajans İzmir Güzelinde adlı ajans içerisinde çocuk oyuncu olarak kariyerine başlamıştır ve pek çoğumuzun beğenmediği Cumali Ceber: Allah Seni Alsın adlı filmde ilk kez rol almıştır.

Bu filmde 2017 yılında yer almıştı ve o yıllardan bu yana toplamda 2 projede yer almıştır, yani bu dizi hem onun 4 yıl aradan sonraki ikinci projesi hem de uzun süreçli ilk projesidir.

Ata Nedim Arman dizileri, oynadığı diziler

  • İlk dizisi bu yapımdır.
Önceki makaleSon Yaz Kaan Gök Kimdir? Erdem Şanlı Dizileri
Sonraki makaleMasumlar Apartmanı Ege Kimdir? Emir Özden Yaşı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here