Ana sayfa Oyuncular Son Yaz Akgün Gökalp Taşkın Kimdir? Alperen Duymaz

Son Yaz Akgün Gökalp Taşkın Kimdir? Alperen Duymaz

0
Alperen Duymaz Dizileri
Son Yaz Akgün Gökalp Taşkın Kimdir?

Yakışıklı oyuncu Son Yaz Akgün Gökalp Taşkın kimdir ve onu canlandıran Alperen Duymaz oynadığı diziler, sevgilisi ve yaşı gibi detaylar.

Son Yaz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Son Yaz Akgün Gökalp Taşkın Kimdir?

Genç ve hırslı bir karaktere sahiptir, fakat yaşadıkları yüzünden de pek çok şeyini kaybetmiş biridir. Babası, mafya babası olan Selçuk Taşkın’dır ve annesi de babasının bu kirli işleri yüzünden edindiği düşmanlar tarafından öldürülmüştür.

Babasının 8 yıl önce hapse girmesinden dolayı kendisini de o eski lüksünü kaybetmiştir. Bu da onu çok rahatsız etmektedir, çünkü lükse ve görünüşe önem veren biridir. Bu yüzden eskiye dönmek ister, hırsının kaynağı da budur, yani o da artık bu kirli işlerin içindedir.

Alperen Duymaz kimdir?

Yaşı:3 Kasım 1992
Boyu:1,82 m
Kilosu:73 kg
Nereli:Ankara
Sevgilisi, Eşi:Kübra Kelkit

Oyunculuk ve modellik ile ilgilenen genç oyuncu 1992 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk olarak oyunculuk eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirerek tamamladı.

İlk projesi 2015 yılında yer aldığı Tatlı Küçük Yalanlar adlı yapımda 13 bölüm canlandırdığı Cesur isimli karakterdi, ilk tecrübesi olmasına rağmen 13 yer alması oyunun için büyük bir tecrübe oldu, ayrıca tanınmasında büyük bir etken oldu.

Dizi kariyerinin başlangıcına 2015 yılı diyebiliriz. O yıllardan bu yana oldukça yoğun bir kariyer geçirdi ve toplamda 9 projede yer aldı. Dahil olduğu çoğu projede yüksek bölüm sayısına ulaşabildi.

Alperen Duymaz dizileri, oynadığı diziler

  • Zehmeri
  • Çarpışma
  • Çukur
  • Bodrum Masalı
  • Acı Aşk
  • Tatlı Küçük Yalanlar
Önceki makaleİşte Bu Benim Masalım Konusu Nedir? Hangi Kanalda?
Sonraki makaleSon Yaz Selim Kara Kimdir? Ali Atay Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here