Ana sayfa Genel Senkron Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Senkron Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Senkron Yönetim Kadrosu
Senkron Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Gain platformunda yayınlanan Senkron yönetmeni ayrıca senaristi ve yapımcısı gibi detaylı bilgiler ile karşınızdayız.

Gain platformunda yayınlanan Senkron dizisi için yönetim kadrosuna beraber bakalım. Oldukça etkileyici oyuncu kadrosuna sahip olan dizi aynı zamanda tecrübeli yönetmen ve senaristlere sahip.

Yönetim kadrosunda bulunan isimler daha önce hangi dizilerde görev aldılar ve nerelerde gördük birlikte inceleyelim.

Senkron Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Senkron Yönetmeni

Yönetmen koltuğundaki isim Özcan Deniz oldu. Kendisi aktör, şarkıcı, senarist ve yapımcı olarak birçok projede yer almış ve kendisini eğitimli hale getirmiş başarılı sanatçılar arasında geçmektedir.

Özcan Deniz‘in daha önce yönetmeni olduğu projelere örnek vermek gerekirse: Öteki Taraf, İkinci Şans, Sevimli Tehlikeli, Su ve Ateş, Evim Sensin ve Ya Sonra? projelerini söyleyebiliriz.

Senkron Senaristi

Senarist tarafında kalem tutan isim henüz belli değildir. Yanlış bilgilendirmeye sebebiyet vermemek için resmi açıklama gelene kadar bekleyeceğiz.

Sonrasında yazımızı güncel hale getireceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Senkron Yapımcısı

Yapımcı şirket DNZ Film ve Gizli Medya oldu. Değerli şirketler bu projede birlikte çalışarak ortaya kaliteli içerik sunmaya uğraşacaklar.

DNZ Film projelerini hatırlamak adına örnek vermek gerekirse: Seni Çok Bekledim, Öteki Taraf, İkinci Şans projelerini dillendirebiliriz.

Gizli Medya ismini ise ilk defa Senkron dizisi ile duymaktayız. Umarız başarılı bir şirket haline gelip birçok projeye imza atarlar.

Gibi pek çok akılda kalıcı yapımın, yapımcılığını üstlenmiştir. Yani başarılı yapım şirketleri arasında adı sürekli olarak anılmaktadır. Bakalım dizinin aksiyon sahnelerini ne kadar destekleyecek.

Önceki makaleBizi Ayıran Çizgi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleSenkron Dizisinin Konusu, Nerede Yayınlanacak?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here