Ana sayfa Genel Senkron Dizisinin Konusu, Nerede Yayınlanacak?

Senkron Dizisinin Konusu, Nerede Yayınlanacak?

0
Senkron Dizisinin Konusu Nedir?
Senkron Dizisinin Konusu

Suç ve gerilim türünde çıkacak olan yeni yapım Senkron dizisinin konusu nedir ve hangi kanalda yani nerede yayınlanacak ile ilgili bilgiler.

Sıradan aşk dizilerinden sıkılmış olan ve Özcan Deniz dizisi seyretmek isteyenler için güzel haberler, ve dizi hakkında çalışmalar devam ediyor, tabi bunca yükü tek başına yüklenmesi akıllarda soru işareti bırakıyor.

Bu arada Senkron Dizisinin Oyuncuları için bu konuya gidebilirsiniz.

Senkron Dizisinin Konusu

Özcan Deniz‘inde ailesinin yer aldığı bu yapım genel olarak bilimkurgu, gerilim ve suç konularını işleyecek. Özellikle yayınlanan fragmanda kullanılan efektler ilgi çekti.

Sıradan aşk hikayelerinden ziyade daha farklı bir konuya değindiği için görüşler olumlu. Konusu yukarıda bahsettiğimiz 3 ana konuya odaklanacak ve suç suçu kovalayacak. Bakalım dizi ilerleyen bölümlerde beklenen efekti ve gerilimi bizlere sunabilecek mi, hep beraber göreceğiz.

Senkron dizisi nerede yayınlanacak?

Dizi çok yakında Gain dijital platformunda yayınlanacak. Dizinin kısa kısa bölümler olması düşünülüyor, bakalım gelecek günlerde Gain projesinde yayınlanacak olan bu dizi tutacak mı, çünkü henüz gelişme aşamasında olan bir platform

Fragman

Önceki makaleSenkron Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleBaht Zamanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here