Ana sayfa Oyuncu Kadrosu Senkron Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Senkron Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

103
0
Senkron Tüm Oyuncular
Senkron Dizi Tüm Oyuncuları

Gain platformu dizilerinden Senkron dizi oyuncuları ve güncel oyuncu kadrosu ile karşınızdayız. Tüm oyuncuları sizler için sunduk.

Başrol oyuncularında Özcan Deniz‘in bulunduğu Senkron dizisi oyuncuları tamamı aşağıdadır. Yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

DNZ Film ve Gizli Medya tarafından Gain platformu için hazırlanan dizi sosyal medyada çokça konuşulmaya başlandı. Dizi kadrosu hakkında birçok fısıltı dolaşmakta. Yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

Konuyu, oyuncu listesinin hemen altından okuyabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Senkron Dizi Oyuncuları

Özcan Denizozcan deniz
Zeynep Tuğçe Bayatzeynep tugce bayat
Cansel Elçincansel elcin
Feyza Aktanfeyza aktan
Orçun Oranorcun oran
Cast çalışmaları devam ediyor.
Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.

Senkron Dizisinin Konusu

Suç ve Gerilim ve Bilim Kurgu türünde olacağı konuşulan dizi için bekleyiş sürüyor. Fragmanı oldukça merak uyandırmıştı. Sahneler güzel görünmekte. Tam konuyu sizlere sunmamız içni resmi bir açıklama bekliyoruz.

Henüz çok yeni olan dizi ile ilgili konu bilgisi bulunmamıştır. Dizinin konusu resmi olarak paylaşıldığında sizlere bilgi vermek için yazımızı güncel hale getireceğiz.

Yanlış bilgilendirme yapmamak adına resmi açıklamayı bekliyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Dizinin yönetmeni, senaristi ve yapımcısını merak ediyorsanız sizler için güzel bir yazı hazırladık. Göz gezdirmek isteyebilirsiniz: Senkron Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Fragman

Senkron dizisi oyuncu kadrosu konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sizler kadroyu beğendiğiniz mi? Düşüncelerinizi alt tarafa yorum olarak belirtebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here