Ana sayfa Oyuncular Seni Çok Bekledim Nezahat Kimdir? Damla Makar Yaşı, Dizileri

Seni Çok Bekledim Nezahat Kimdir? Damla Makar Yaşı, Dizileri

0
Seni Çok Bekledim Nezahat Kimdir? Damla Makar Yaşı
Seni Çok Bekledim Nezahat Kimdir? Damla Makar Boyu

Başarılı oyuncu Seni Çok Bekledim Nezahat kimdir ve canlandıran Damla Makar dizileri, nereli, boyu ve sevgilisi gibi merak edilen ayrıntılar.

Seni Çok Bekledim Oyuncuları için bu konuya gidebilirsiniz.

Seni Çok Bekledim Nezahat Kimdir?

Neşeli kimliği ile ön plana çıkan Nezahat aynı zamanda gülümsemesini de eksik etmemektedir. Nezahat’ın çevresindeki insanlar onunla karşılaştığında neşesini kazanır.

Ancak bütün bu güzel özelliklerin dışında Nezahat aynı zamanda çok azimli bir kızdır. Azmi ile kafasına koyduğu şeyi illaha ki yapar ve bunun için de çok çalışır.

Damla Makar kimdir?

Yaşı:1996
Boyu:
Kilosu:
Nereli:
Eşi, Sevgilisi:Yok, bilinmiyor.

1996 doğumludur. Eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Varşova’da The Aleksander Zelwerowicz Uluslararası Sanat Akademisi’nde Oyunculuk Eğitimi almıştır. Edindiği bilgileri sahneye taşımakta hiç de güçlük çekmeyen Damla Makar performansı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Liverpool’da, Budapeşte’de sahnelere çıkmış, oldukça değerli bir oyuncu olarak karşımızdadız. Türkiye’de ilk defa Seni Çok Bekledim dizisinde Nezahat karakterine hayat vererek kendini göstermiştir.

Son zamanlarda yer aldığı proje Seni Çok Bekledim dizisi olmuştur. Burada Nezahat karakterine başarı ile hayat vermektedir.

Damla Makar dizileri, oynadığı diziler

  • Seni Çok Bekledim
Önceki makaleSeni Çok Bekledim Serkan Kimdir? Gürkan Güzeyhuz Yaşı, Dizileri
Sonraki makaleSen Çal Kapımı Deniz Kimdir? Sarp Can Köroğlu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here