Ana sayfa Oyuncular Sen Çal Kapımı Tahir Kimdir? Buğrahan Çayır

Sen Çal Kapımı Tahir Kimdir? Buğrahan Çayır

0
Buğrahan Çayır Dizileri
Sen Çal Kapımı Tahir Kimdir?

Merak edilen karakter Sen Çal Kapımı Tahir kimdir, canlandıran Buğrahan Çayır dizileri, yaşı, nereli ve sevgilisi gibi diğer kişisel ayrıntıları.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları için bu konuya gidebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Tahir Kimdir?

Dizide ara ara görünen karakterimiz, şirketteki gençlerden biridir. Fakat, diğerlerinden farklı olarak biraz daha saf bir insandır, özellikle aşkını doğru düzgün dile getiremez.

Daha doğrusu aşık olduğu Melo, ona arada kazma demektir, tabi kötü niyetinden değil, gerçekten de fiziksel özellikleri gereği biraz iri ve biraz da kaba görünmektedir, fakat duyguları saf bir karakterdir.

Buğrahan Çayır kimdir?

Yaşı:2 Şubat 1984
Boyu:1,90 m
Kilosu:80 kg
Nereli:İstanbul Bakırköy
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Pek çok alanda kendini gösteren genç oyuncu 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak Edirne Trakya Üniversitesi’nde eğitimini almıştır.

Henüz üniversite döneminde iken Rock’n Dark Express gibi yarışmalarda pek çok birincilik elde etmiştir. Yani müzisyenlik ve özellikle beste alanında kendini ilerletmiş, Hayko Cepkin, Duman ve Gripin gibi ünlü gruplarında önünde performansını gerçekleştirmiştir.

Dizi, televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, ilk olarak 2017 yılında Ateşböceği isimli dizide yer almıştır. Daha sonra ise Çukur ve Savaşçı gibi dizilerde yan rollerde yer almıştır.

Son zamanlarda ise daha çok bölüm sayasına ulaşabilen karakterler canlandırmaktadır, ayrıca kendisi kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 6 dizi projesinde yer almıştır. İlerleyen zamanlarda kendisini hem müzik hem de dizilerde daha çok göreceğimizi düşünüyoruz, başarılar dileriz.

Buğrahan Çayır dizileri, oynadığı diziler

  • Muhteşem İkili
  • Vatanım Sensin
  • Çukur
  • Savaşçı
  • Ateşböceği
Önceki makaleSen Çal Kapımı Deniz Kimdir? Sarp Can Köroğlu
Sonraki makaleAkıncı Fatih Kimdir? Şükrü Özyıldız Yaşı, Sevgilisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here