Ana sayfa Oyuncular Sen Çal Kapımı Seyfi Çiçek Kimdir? Alican Aytekin

Sen Çal Kapımı Seyfi Çiçek Kimdir? Alican Aytekin

0
Alican Aytekin Dizileri
Sen Çal Kapımı Seyfi Çiçek Kimdir?

Merak edilen karakter Sen Çal Kapımı Seyfi Çiçek kimdir ve canlandıran Alican Aytekin sevgilisi, boyu, yaşı ve oynadığı diziler gibi ayrıntılar.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları için bu konuya gidebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Seyfi Çiçek Kimdir?

Aydan Hanım‘ın şoförüdür, aslında şoförden daha yakın dert ortağıdır. Aralarında güvenilir bir ilişki vardır, ne olursa olsun Aydan Hanım‘ın yanında ona yardım etmek için vardır.

Kendisinin de kişiliği oldukça neşelidir, kılıktan kılığa girer, zaman zaman etrafına neşe saçar. Bazen bu dizimizin neşe kaynağı karakterine bürünebiliyor.

Alican Aytekin kimdir?

Yaşı:20 Ekim 1990
Boyu:1,78 m
Kilosu:72 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir, ilk olarak İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde iç mimarlık bölümüne başlamıştır, fakat buradan oyuncu olmak istemesi dolayısı ile ayrılmış ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı Bölümü’nü tamamlamıştır.

İlk projesi ise 2013 yılında yer aldığı Bizim Okul yapımı idi, burada 7 bölüm Burak karakteri ile yer alması ona iyi bir tecrübe kazandırdı.

Asıl tanınması ve ona değerli bir tecrübe kazandıran dizi 2017 yılında dahil olduğu Ufak Tefek Cinayetler dizisi idi, çünkü burada tam 45 bölüm İlhan karakteri ile yer aldı. Sonuç olarak genç oyuncu o yıllardan günümüze toplamda 7 projede yer alarak daha fazla tecrübe elde etti.

Alican Aytekin dizileri, oynadığı diziler

  • Ufak Tefek Cinayetler
  • Galip Derviş
  • Bizim Okul
Önceki makaleSen Çal Kapımı Pırıl Baytekin Kimdir? Başak Gümülcinelioğlu
Sonraki makaleSen Çal Kapımı Figen Yıldırım Kimdir? Sitare Akbaş

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here