Ana sayfa Oyuncular Sen Çal Kapımı Serkan Bolat Kimdir? Kerem Bürsin

Sen Çal Kapımı Serkan Bolat Kimdir? Kerem Bürsin

0
Kerem Bürsin Dizileri
Sen Çal Kapımı Serkan Bolat Kimdir?

Yakışıklı oyuncu Sen Çal Kapımı Serkan Bolat kimdir ve canlandıran Kerem Bürsin dizileri, nereli, boyu ve sevgilisi gibi merak edilen ayrıntılar.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları için bu konuya gidebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Serkan Bolat Kimdir?

Babası holding sahibidir, yani zenginlik içinde büyümüştür. Fakat, bu zenginliği çokta kötüye kullanmamıştır, eğitimini almış ve babasının holdingini yönetecek seviyeye gelmiştir. Öyle de olmuştur, babasından devraldığı holdingi büyütmüş ve iş dünyasının saygın adamlarından birisi olmuştur.

Günlerden bir gün Eda Yıldız ile minik bir kaza sonrası yolları çakışır. Daha sonrasında ise bu ikili arasında bir aşk gelişir. Bakalım bu ikiliye ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Kerem Bürsin kimdir?

Yaşı:4 Haziran 1987
Boyu:1,79 m
Kilosu:71 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

1987 yılında İstanbul’da doğan oyuncu henüz 15 yaşındayken Teksas’a taşınarak gençliğini burada geçirdi. Burada ilk olarak lise eğitimini tamamladı ve daha sonra lisans eğitimini Emerson College‘da tamamladı.

İlk başlarda arkadaşı ile Rock grubu kurmayı denese de pek başarılır olamadı. İlk olarak pek çok yabancı yapımlarda oynadı, bunlar genel olarak düşük bütçeli filmlerdi fakat oyuncuya iyi bir tecrübe kattı. İlk filmi ise 2006 yılında yayınlanan Thursday isimli film idi ve Grauss karakterini canlandırdı.

Daha sonra bu filmlerde yaklaşık 8 yıl rol aldı ve 2014 yılında Unutursam Fısılda isimli yapım ile Türk televizyonlarına giriş yaptı. O yıllardan günümüze toplamda 19 projede yer alarak tecrübeli ve tanınan bir oyuncu oldu.

Kerem Bürsin dizileri, oynadığı diziler

  • Aynen Aynen
  • Muhteşem İkili
  • Yaşayamayanlar
  • Bu Şehir Arkandan Gelecek
  • Şeref Meselesi
  • Ulan İstanbul
  • Güneşi Beklerken
  • Unutursam Fısılda
Önceki makaleSen Çal Kapımı Eda Yıldız Kimdir? Hande Erçel Boy
Sonraki makaleTeklif Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here