Ana sayfa Oyuncular Sen Çal Kapımı Şef Alexander Zucco Kimdir? Hakan Karahan

Sen Çal Kapımı Şef Alexander Zucco Kimdir? Hakan Karahan

0
Hakan Karahan Dizileri
Sen Çal Kapımı Şef Alexander Zucco Kimdir?

Tecrübeli oyuncu Sen Çal Kapımı Şef Alexander Zucco kimdir ve canlandıran Hakan Karahan dizileri, eşi, boyu ve kaç yaşında olduğu hakkında bilgiler.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları için bu konuya gidebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Şef Alexander Zucco Kimdir?

Harika bir şeftir, hatta kendi alanında da oldukça ünlüdür. Michelin yıldızlı şefi olarak bilinir, alanında kendini geliştirmiş ve hayatını iyi bir şef olmaya adamış biridir.

Fakat, kimi zaman da Ayfer ve Aydan‘ın tartışmalarına biraz da zıtlıklarına şahit olacaktır. Bu küçük olaylar ve bu kültür onu bu ülkeyi daha çok sevmesini sağlayacaktır, bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Hakan Karahan kimdir?

Yaşı:1 Ocak 1960
Boyu:1,83 m
Kilosu:80 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Candan Erçetin, sevgilisi

1960 yılında İstanbul’da doğan tecrübeli isim ilk olarak Robert Kolej’inde lise eğitimi aldı, daha sonra ise lisans eğitimi için Miami Üniversitesi’nde işletme bölümü okuyarak tamamladı.

Kendisi sadece oyunculukta değil, aynı zamanda yazarlık, senaristlik, şairlik ve film yapımcılığı yapmıştır. Candan Erçetin kendisinin hem iş ortağı hem de 25 yıllık sevgilisidir, evli değillerdir.

Dizi kariyerinden bahsedecek olursak, kendi ilk olarak 2006 yılında Sağır Oda adlı dizide Oğuz Bey karakterini tam 11 bölüm canlandırdı, elbette bu da onu iyi bir tecrübe oldu. Daha sonra ise Pek çok dizide ve filmde yer aldı, fakat en belirgini 2016 yılında yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi idi.

Çünkü, bu dizide 46 bölüm yer aldı ve daha da tanınmasına yol açtı. Oyuncu hayatı boyunca pek çok projede yer aldı, fakat televizyon yapımı olarak toplamda 20 projede yer aldı.

Hakan Karahan dizileri, oynadığı diziler

  • Yasak Elma
  • Kadın
  • Alija
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • Zeytin Tepesi
  • Kaçak
  • Sağır Oda
Önceki makaleSen Çal Kapımı Figen Yıldırım Kimdir? Sitare Akbaş
Sonraki makaleSeni Çok Bekledim Rıza Kimdir? Ali İpin Yaşı, Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here