Ana sayfa Oyuncular Sen Çal Kapımı Pırıl Baytekin Kimdir? Başak Gümülcinelioğlu

Sen Çal Kapımı Pırıl Baytekin Kimdir? Başak Gümülcinelioğlu

0
Başak Gümülcinelioğlu Dizileri
Sen Çal Kapımı Pırıl Baytekin Kimdir?

Sevilen karakter Sen Çal Kapımı Pırıl Baytekin kimdir ve canlandıran Başak Gümülcinelioğlu oynadığı diziler, yaşı, boy kilo ve sevgilisi gibi diğer detaylar.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları için bu konuya gidebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Pırıl Baytekin Kimdir?

Kendisi iç mimardır, fakat normal bir mimar değil, insanları yönetmek isteyen ve kendini geliştirmek isteyen biridir. Bu da karakterine biraz yansımıştır, hem çok hırslı olması ile bilinir hem de biraz sivri dili ile.

Serkan ile arası bazen bu nedenden dolayı bozulabiliyor, fakat Serkan’a pek de bir şey diyemiyor. Kimse istememesine rağmen personel yönetim işi o isteyerek seçmiştir, sevilmeyen bu işi o severek yapmaktadır.

Başak Gümülcinelioğlu kimdir?

Yaşı:22 Ekim 1991
Boyu:1,65 m
Kilosu:49 kg
Nereli:Almanya
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Ekranlarda yeni yeni görmeye başladığımız güzel oyuncu 1991 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Kendisini ekranlarda az görsek de pek çok alanda eğitimli biridir.

Kendisi Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezundur, hatta İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Bununla beraber Amerika Kansas Müzikal, London Academy of Music, Dramatic Arts alanlarda oyunculuk eğitimini alarak iyi bir tecrübe ve bilgi elde etmiştir.

İlk dizi tecrübesi ise 2018 yılında yer aldığı mini dizi olan 8. Gün dizisi idi, daha sonra 2019 yılında Erkenci Kuş dizisinde yer alması ile daha da tanınır hale geldi. Kariyerinin ilk gününden günümüze 4 projede yer almıştır.

Başak Gümülcinelioğlu dizileri, oynadığı diziler

  • Yarım Kalan Aşklar
  • Erkenci Kuş
  • 8. Gün
Önceki makaleSen Çal Kapımı Ceren Başar Kimdir? Melisa Döngel
Sonraki makaleSen Çal Kapımı Seyfi Çiçek Kimdir? Alican Aytekin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here