Ana sayfa Oyuncular Sen Çal Kapımı Melek Yücel Kimdir? Elçin Afacan

Sen Çal Kapımı Melek Yücel Kimdir? Elçin Afacan

0
Elçin Afacan
Sen Çal Kapımı Melek Yücel Kimdir?

Sevilen karakter Sen Çal Kapımı Melek Yücel kimdir ve canlandıran Elçin Afacan oynadığı diziler, yaşı, boy ve kilo gibi diğer merak edilen detaylar.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları için bu konuya gidebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Melek Yücel Kimdir?

Tombul ve bir o kadar sevimli bir karakterdir, kendisi ile barışıktır. Fakat, aşk yaşadığı insanlar ne yazık ki kendi gibi saf düşüncelere sahip değildir, bu yüzden ilişkileri hüsran ile sonuçlanmaktadır.

Eda‘nın çocukluk arkadaşıdır, ev ekonomisi eğitimi aldığı için kasiyerlik yapabilmektedir, zaten işi de budur. Zor şartlar altında, yani düşük maaş ile geçinmeye çalıştığı için bu durumdan biraz muzdariptir. Bu yüzden, zengin koca bulmak ve kocaman bir aile kurmak ister, e tabi bir sürü çocuk ile beraber.

Elçin Afacan kimdir?

Yaşı:22 Ocak 1991
Boyu:1,68 m
Kilosu:75 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Son zamanlarda ekranlarda görmeye başladığımız sevilen oyuncu 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı tamamlamıştır.

Kendisi ilk olarak 2016 yılında yayınlanan Görevimiz Komedi isimli yapımda görüyoruz. Daha sonra ise İçerde dizisinde Gülçin karakteri ile 4 bölüm yer alması ile tanınırlığı artmıştır. 2019 yılında Bir Aile Hikayesi dizisinde Beste Güneş karakteri ile 18 bölüm yer alması da ona çok büyük katkılar sağlamıştır.

Sonuç olarak genç oyuncunun kariyerinin başlangıcına 2016 yılı diyebiliriz. O yıllardan günümüze toplamda 6 projede yer almıştır. Kendisine başarılar diliyoruz.

Elçin Afacan dizileri, oynadığı diziler

  • Bir Aile Hikayesi
  • Deli Gönül
  • İçerde
Önceki makaleSen Çal Kapımı Ferit Şimşek Kimdir? Çağrı Çıtanak
Sonraki makaleSen Çal Kapımı Ceren Başar Kimdir? Melisa Döngel

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here