Ana sayfa Oyuncular Sen Çal Kapımı Eda Yıldız Kimdir? Hande Erçel Boy

Sen Çal Kapımı Eda Yıldız Kimdir? Hande Erçel Boy

0
Hande Erçel Boy
Sen Çal Kapımı Eda Yıldız Kimdir?

Güzel oyuncu Sen Çal Kapımı Eda Yıldız kimdir ve canlandıran Hande Erçel boy, sevgilisi, kaç yaşında ve dizileri gibi merak edilen diğer detaylar.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları için bu konuya gidebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Eda Yıldız Kimdir?

Renkli bir karaktere sahiptir, ayrıca yardımseverdir. Bu yüzden etrafındaki insanlar onu çok sever, ilişkileri de bu yüzden uzun süreçli ve güvenilir olur. Kendi ayakları üstünde durmaya çalışır fakat maddi zorluklar onu eğitimini yarıda kesip memleketine geri dönmeye zorlamıştır.

Bu karakterimizin zaafı ise ne yazık ki aldığı fevri kararlardır, bu yüzden iyi bir insan olsa bile bazen istemediği sonuç ile karşılaşır. Tesadüfen yolları kesişen Serkan Bolat ile de burs karşılığı sevgili gibi davranmak aldığı fevri kararlardan biridir, bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Hande Erçel kimdir?

Yaşı:24 Kasım 1993
Boyu:1,75 m
Kilosu:50 kg
Nereli:Bandırma, Balıkesir
Eşi, Sevgilisi:Murat Akdoğan

1993 yılında Bandırma’da doğan güzel oyuncu mankenlik ve oyunculuk alanında aktiftir. İlk olarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nü tamamlamıştır.

Kendisinin ismini duyurması 2015 yılında Azerbaycan’da yapılan Miss Cilivaliton of the World güzellik yarışmasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak ilk olarak 2014 yılında Çalıkuşu adlı dizide Zahide karakterini 17 bölüm canlandırması ile ilk deneyimini elde etmişti. Daha sonra ise bu 2016-2017 yılları arasında bulunduğu aşk Laftan Anlamaz ve Günesin Kızları adlı diziler ile daha da tecrübelenmiş ve tanınmıştı.

Bu dizilerde yaklaşık 30’ar bölüm yer almıştır. Sonuç olarak kariyerinin başlangıcından günümüze toplamda 10 projede yer almıştır.

Hande Erçel dizileri, oynadığı diziler

  • Azize
  • Halka
  • Siyah İnci
  • aşk Laftan Anlamaz
  • Güneşin Kızları
  • Hayat Ağacı
  • Çilgin Dersane Üniversitede
  • Çalıkuşu
Önceki makaleAdım Başı Kafe Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleSen Çal Kapımı Serkan Bolat Kimdir? Kerem Bürsin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here