Ana sayfa Oyuncular Sen Çal Kapımı Deniz Kimdir? Sarp Can Köroğlu

Sen Çal Kapımı Deniz Kimdir? Sarp Can Köroğlu

0
Sarp Can Köroğlu Dizileri
Sen Çal Kapımı Deniz Kimdir?

Yakışıklı karakter Sen Çal Kapımı Deniz kimdir ve canlandıran Sarp Can Köroğlu dizileri, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer kişisel ayrıntılar.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları için bu konuya gidebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Deniz Kimdir?

Dünyayı gezmeyi çok seven, özgür bir yapıya sahip olan yakışıklı bir erkektir. Bu karakteri kimi zaman eğlenceli olsa da, fazla özgür ruhlu olmak çevresindeki insanlara biraz zarar verebilmektedir.

Kendisi küçük yaştan beri Eda‘ya aşıktır, tabi Eda‘da Serkan‘a aşıktır. İstanbul’a döndüğü zaman bu manzara ile karşılaşır. Yukarıda bahsettiğim özgür ruhluluk tam da burada devreye girer, ve ne yazık ki istenmeyen davranışlarda bulunmaya başlar. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Sarp Can Köroğlu kimdir?

Yaşı:14 Temmuz 1990
Boyu:1,90 m
Kilosu:85 kg
Nereli:Şişli
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

1990 yılında Şişli’de doğan genç oyuncu ilk olarak Mimar Sinan Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nü kazanmıştır, fakat oyuncu olmak istemesi ile farklı bir alana yönelmiştir.

Fiziksel özellikleri ile ön plana çıkan oyuncu genel olarak aşk dizilerinde rol almayı başarmıştır. İlk olarak kendisini Adını Feriha Koydum dizisi içerisinde 2011-2012 yılları arasında Bülent Seymen karakteri ile görüyoruz, bu karakteri 43 bölüm canlandırması ile hem değerli bir tecrübe kazanmış, hem de tanınmasında büyük bir etki bırakmıştır.

Bu dizi ile beraber 2014-2016 yılları arasında Kurt Seyit ve Sura ve Güneşin Kızları isimli dizilerde yer alması ile daha da tanınır hale gelmiştir. Kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 10 projede yer almıştır.

Sarp Can Köroğlu dizileri, oynadığı diziler

  • Bay Yanlış
  • Yasak Elma
  • Bir Mucize Olsun
  • Paramparça
  • Hayatımın aşkı
  • Güneşin Kızları
  • Kurt Seyit ve Sura
  • Adını Feriha Koydum
Önceki makaleSeni Çok Bekledim Nezahat Kimdir? Damla Makar Yaşı, Dizileri
Sonraki makaleSen Çal Kapımı Tahir Kimdir? Buğrahan Çayır

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here