Ana sayfa Oyuncular Sen Çal Kapımı Ceren Başar Kimdir? Melisa Döngel

Sen Çal Kapımı Ceren Başar Kimdir? Melisa Döngel

0
Melisa Döngel
Sen Çal Kapımı Ceren Başar Kimdir?

Merak edilen güzel karakter Sen Çal Kapımı Ceren Başar kimdir ve canlandıran Melisa Döngel oynadığı diziler, boy, yaş ve sevgilisi gibi diğer detaylar.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları için bu konuya gidebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Ceren Başar Kimdir?

Dizimizin avukatıdır, ailesi de kendisi gibi avukattır, aslında kendisi de bu mesleği bu nedenden dolayı seçmek zorunda kalmıştır. O yüzden, işini pek sevmez, o daha çok moda ile ilgilenmek ister.

Zaten bu ilgisi kendi giyimine ve tarzına da yansımıştır, modayla oldukça ilgilidir. Eda‘nın üniversiteden arkadaşıdır, yani ikisi de kendi emekleri ile bir yerlere gelmiş genç kadınlardır.

Melisa Döngel kimdir?

Yaşı:18 Eylül 1999
Boyu:1,76 m
Kilosu:54 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu ilk olarak oyunculuk eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde tamamlamıştır.

Güzelliği ile kısa sürede dikkat çeken oyuncunun ilk dizi deneyimi 2015 yılında Ne Münasebet isimli dizi ile deneyimlemiştir. Fakat ona büyük bir tecrübe katan ve tanınmasında en büyük etkiyi oluşturan dizi ise Elif dizisidir, burada 2017-2019 yılları arasında Süreyya karakteri ile tam 294 bölüm yer almıştır.

Bu da ona çok değerli bir tecrübe katmıştır. Sonuç olarak, oyuncunun kariyerinin başlangıcına 2015 yılı diyebiliriz, o yıllardan günümüze toplamda 6 projede yer almıştır.

Melisa Döngel dizileri, oynadığı diziler

  • Elif
  • Aşk Ağlatır
  • Bizim Hikaye
  • Fazilet Hanim ve Kızları
  • Ne Münasebet
Önceki makaleSen Çal Kapımı Melek Yücel Kimdir? Elçin Afacan
Sonraki makaleSen Çal Kapımı Pırıl Baytekin Kimdir? Başak Gümülcinelioğlu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here