Ana sayfa Oyuncular Sen Çal Kapımı Balca Koçak Kimdir? İlayda Çevik

Sen Çal Kapımı Balca Koçak Kimdir? İlayda Çevik

0
İlayda Çevik Dizileri
Sen Çal Kapımı Balca Koçak Kimdir?

Güzel oyuncu Sen Çal Kapımı Balca Koçak kimdir ve canlandıran İlayda Çevik dizileri, boy kilo, yaşı ve sevgilisi gibi diğer kişisel ayrıntılar.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları için bu konuya gidebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Balca Koçak Kimdir?

Zenginlik içinde büyüyen, biraz da şımartılmış bir karakter. Fakat, bu onun iyi bir eğitim almasına engel olmamış, yani bazı konularda çabalamış ve kendini geliştirmiş birisidir. Yine de bu şımartılma biraz kötü etki bırakmış, tatminsizlik ve sivri dillilik gibi etkiler.

Serkan‘a kafayı takmıştır, onu yıllardır beklediği erkek olarak tanımlamaktadır. Fakat, tabi ki ortada bir engel vardır, ve o da Eda hanımdır. Bu onu daha da kızdırmış ve sivri dilini daha da sivriltmiştir.

İlayda Çevik kimdir?

Yaşı:22 Aralık 1994
Boyu:1,72 m
Kilosu:55 kg
Nereli:Balıkesir
Eşi, Sevgilisi:Alican Albayrak

1994 yılında Balıkesir’de doğan genç oyuncu ilk olarak Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü bitirmiştir. Fakat, eğitimlerine devam etmiş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde ve Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosu’nda da oyunculuk eğitimi almıştır, böylelikle iyi bir tecrübe ve bilgi birikimi elde etmiştir.

Kendisini ilk olarak 2013 yılında yayınlanan Kızım İçin yapımında görüyoruz. Fakat, asıl tecrübesini aynı yıl katıldığı Karagül dizisinde 125 bölüm Maya Samverdi karakterini canlandırması ile elde etmiştir. 125 bölüm bulunmak hem değerli bir tecrübe katmış hem de onun tanınmasında önemli bir rol oynamıştır.

Genç oyuncu genel olarak katıldığı dizilerde yüksek bölüm sayısına ulaşabilmiştir. Kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 8 projede yer almıştır.

İlayda Çevik dizileri, oynadığı diziler

  • Gel Dese Aşk
  • Sen Anlat Karadeniz
  • İsimsizler
  • Karagül
Önceki makaleSeni Çok Bekledim Hidayet Kimdir? Yıldız Kültür Yaşı, Dizileri
Sonraki makaleSen Çal Kapımı Semiha Yıldırım Kimdir? Ayşegül İşsever

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here