Ana sayfa Genel Sadakatsiz Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Sadakatsiz Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Sadakatsiz Yapımcısı, Yönetmeni
Sadakatsiz Yönetmeni ve Senaristi Kimdir?

Sadakatsiz yönetmeni, senaristi ve yapımcısı kimdir? Daha önce hangi dizilerde görev yaptılar? Tüm detayları ile sizlerle.

Üst üste izlenme rekorları kıran ve çok sevilen Sadakatsiz dizisi için birçok izleyici yönetmeni ve senaristini merak ediyor. Sizler için bu bilgileri oldukça sade bir şekilde sunmak istedik.

Sadakatsiz dizisi tüm oyuncuları görmek isterseniz, liste halinde paylaştık. Ulaşmak için tıklayınız: Sadakatsiz Güncel Oyuncu Kadrosu

Sadakatsiz Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda bizleri karşılayan isim Neslihan Yeşilyurt, Benal Tahiri ve Levent Türkan oldu. Ana yönetmen olarak Neslihan Yeşilyurt yer alıyor.

Neslihan Yeşilyurt daha önce Karadayı, Muhteşem Yüzyıl, Mükemmel Çift, Ey Aşk Nerdesin, Binbir Gece ve Yol Arkadaşım dizilerinde yardımcı yönetmen olarak çalışmıştı. Sonrasında ise Yasak Elma, Kara Yazı, Adını Feriha Koydum ve Canım Babam isimli dizilerde ise yönetmen olarak görmüştük.

Sadakatsiz Senaristi

Senaryo ekibi oldukça kalabalık ve tecrübeli isimlerden oluşuyor. Mike Bartlett, Merve Girgin, Kemal Hamamcıoğlu, Dilara Pamuk ve Elif Öner isimleri karşımıza çıkıyor.

Mike Bartlett daha önce birçok yabancı yapımda senarist ve yapımcı olarak yer almıştı.

Merve Girgin ise Çocukluk, Kadın, Bir Aile Hikayesi, Anne, Güllerin Savaşı, Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde yönetmen olarak görev yapmıştır. Ayrıca Öğretmen ve Çocukluk dizisinde senarist olarak yer almıştı.

Kemal Hamamcıoğlu ilk defa Sadakatsiz dizisinde profesyonel olarak görev yapmaktadır. Kendisi hakkında sığ bir araştırma yaptığımızda Yok, Sağ Ol kısa filmi yönetmeni ve senaristi olduğunu gördük.

Dilara Pamuk ve Elif Öner de ilk defa Sadakatsiz dizisinde senarist olarak yer almaktadır.

Sadakatsiz Yapımcısı

Yapımcı şirket Med Yapım olarak karşımıza çıktı. Med Yapım daha önce Kadın, Anne, Öğretmen, Bizim Hikaye ve Kızım gibi projelerde yapımcı şirket olarak yer almıştı.

Yapımcı koltuğunda Fatih Aksoy, Seda Peker başta olmak üzere Gülümsün Saatçi ve Selen Sevigen de yer almaktadır.

Oldukça etkileyici bir yönetim kadrosuna sahip olan Sadakatsiz dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum olarak aşağıda belirtebilirsiniz.

Önceki makaleSadakatsiz Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleKardeşlerim Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here