Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Suna Kimdir? Mutlunur Lafçı Dizileri

Sadakatsiz Suna Kimdir? Mutlunur Lafçı Dizileri

0
Mutlunur Lafçı Dizileri
Sadakatsiz Suna Kimdir?

Sevilen karakter Sadakatsiz Suna kimdir ve canlandıran Mutlunur Lafçı oynadığı diziler, yaşı, eşi ve kilosu gibi diğer detaylar.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Suna Kimdir?

Karakterimiz iyi yürekli, melek gibi bir kadındır. Saliha hanımın bakıcılığı yapmaktadır, onun her ihtiyacını karşılar ve sohbet eder, aslında tek sohbet arkadaşı gibi bir şeydir.

Fakat, Saliha hanımın bu durumu, ailesinden uzak olma durumu onu da üzmektedir, hep ne olacak diye düşünür. Zaten kendi yapısı da oldukça endişeli ve heyecanlı.

Mutlunur Lafçı kimdir?

Yaşı:1987
Boyu:1,74 m
Kilosu:68 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor.

Kendisini ekranlarda az görsek de, aktif olarak tiyatro yapan ve bu merkezli çalışan bir oyuncudur. Özellikle drama sanatına daha çok yoğunlaşmıştır.

Oyuncu ilk olarak Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro Bölümü’nde eğitimini almış ve daha sonra ise Ekoldrama Eğitim Enstitüsü’nde çalışmaya başlamıştır.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, 2019 yılında Aşk Ağlatır dizisinde Hacer karakteri ile 2 bölüm yer almıştır, bu onun televizyon projesi olarak ilk yapımıdır. Daha sonra ise bu diziye geçmiştir, yani toplamda 2 projede yer almış.

Mutlunur Lafçı dizileri, oynadığı diziler

  • Aşk Ağlatır
Önceki makaleMasumlar Apartmanı Genç Naci Kimdir? Sidar Tublek Yaşı
Sonraki makaleSadakatsiz Melih Kimdir? Ali İl Yaşı, Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here