Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Seren’in Babası Kimdir? Umut Özkan

Sadakatsiz Seren’in Babası Kimdir? Umut Özkan

0
Umut Özkan Dizileri
Sadakatsiz Seren’in Babası Kimdir?

Merak edilen karakter Sadakatsiz Seren’in babası kimdir ve canlandıran Umut Özkan dizileri, yaşı, nereli ve eşi gibi diğer detaylar.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Seren’in Babası Kimdir?

Eşi ile şiddetli geçimsizlik yaşayan bir babadır, aldığı yanlış kararlar, yapamaması gereken pek çok şey, asla yapmayacağım dediği şeyleri yapması kızı Selen ile arasını oldukça açmıştır.

Zaten eşi ile arası tamamen açıldı ve boşandılar, olan her zamanki gibi minik canlara, yani ortada kalan çocuklara oldu. Selen‘in annesi ve kendisi bu boşanmadan sonra oldukça zorluklar yaşadı, fakat annesi kendi ayaklarının üstünde durmayı bilen bir kadındı ve çalışarak tüm bu sorunları çözmeye başladı.

Umut Özkan kimdir?

Yaşı:14.07.1982
Boyu:1,84 m
Kilosu:77 kg
Nereli:Almanya Seeheim-Jugenheim
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor.

Depresif ve kötü karakterlerin sevilen ismi 1982 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir, fakat aslen yani baba tarafı Samsun Tekkeköy’dür.

Çok küçük yaşta, yani henüz 5 yaşındayken Türkiye’ye dönmüş ve Samsun Belediye Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirerek oyunculuk eğitimini tamamlamıştır.

İlk projesi 2006 yılında Levent karakteri ile bulunduğu Yalnız Kalpler dizisi idi, daha sonra pek çok dizide birkaç bölüm yer aldı, genelde kötü adam karakterlerine büründü. Sonuç olarak, kariyerinin başlangıcına 2006 yılı diyebiliriz, o yıllardan bu yana toplam 14 projede yer aldı, ve böylelikle tecrübeli bir oyuncu oldu.

Umut Özkan dizileri, oynadığı diziler

  • Uyanış: Büyük Selçuklu
  • Not Defteri
  • 3 Kadın 3 Kader
  • Kurtlar Vadisi: Pusu
  • Küçük Sırlar
  • Arka Sokaklar
  • Ölümsüz Kahramanlar
  • Yalnız Kalpler
Önceki makaleBarbaros Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleSadakatsiz Kerim Kimdir? Cemal Olgaç Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here