Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Serap Şenlik Kimdir? Olcay Yusufoğlu

Sadakatsiz Serap Şenlik Kimdir? Olcay Yusufoğlu

0
Olcay Yusufoğlu Dizileri
Sadakatsiz Serap Şenlik Kimdir?

Güzel oyuncu Sadakatsiz Serap Şenlik kimdir ve canlandıran Olcay Yusufoğlu dizileri, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer bilgiler.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Serap Şenlik Kimdir?

Hayatını kendi başına devam ettirmeye çalışan, kendi geçini sağlayan boşanmış bir kadındır. Ne yazık ki evliliğinde şiddetli geçimsizlik vardı ve Tarık ile evliydi, 10 sene kadar evli kaldılar, artık şiddetli tartışmalar yoğunlaşınca herkes kendi yoluna gitti.

Kızı Selen ile beraber yaşamaktadır, aynı zamanda Volkan‘ın asistanıdır ve kızına iyi bir hayat sürdürebilmek için sürekli çalışır çabalar, bakalım ilerleyen bölümlerde bu karakterimizin hayatı nasıl şekillenecek.

Olcay Yusufoğlu kimdir?

Yaşı:1988
Boyu:1,65 m
Kilosu:52 kg
Nereli:İzmir
Sevgilisi, Eşi:Alp Ünsal

Genç isim 1988 yılında İzmir’de doğmuştur, ayrıca oyunculuk eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü tamamlayarak almıştır.

Bunun yanında ilk televizyon projesi 2008 yılında Es-Es isimli dizi idi ve burada Alaz karakterini canlandırdı, 21 bölüm yer aldığı için hem ona güzel bir tecrübe oldu hem de tanınmasında önemli bir etkiye sahip oldu. Daha sonra bazı sevilen dizilerde de yer aldı, örneğin Poyraz Karayel ve Bizim Hikaye dizileri.

Kariyerinin başlangıcına 2008 yılı diyebiliriz, o yıllardan bu günlere aşırı aktif bir dönem geçirmese de, 8 projede bulunarak gayet tecrübeli bir isim oldu.

Olcay Yusufoğlu dizileri, oynadığı diziler

  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • Bizim Hikaye
  • Cesur Yürek
  • Poyraz Karayel
  • Fatih Harbiye
  • İffet
  • Es-Es
Önceki makaleTeşkilat Dizisi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleMasumlar Apartmanı Gamze Kimdir? Gökçe Aydın Boyu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here