Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Seren Kimdir? Dora Dalgıç Dizileri

Sadakatsiz Seren Kimdir? Dora Dalgıç Dizileri

0
Dora Dalgıç Dizileri
Sadakatsiz Selen Kimdir?

Genç oyuncu Sadakatsiz Seren kimdir ve canlandıran Dora Dalgıç oynadığı diziler, yaşı, nereli ve ailesi hakkında diğer bilgiler.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Seren Kimdir?

Minik karakterimiz ne yazık ki zorlu bir çocukluk geçiriyordur. Çünkü annesi ve babası boşanmış, onların arasında olan tartışmaların içinde kalmıştır, annesi boşandıktan sonra başka bir adam ile ilişkisinin bulunması ne yazık ki bu durumu daha kötü bir hale getirmiştir.

Arkadaşı Ali‘de aynı şeyleri yaşmaktan korkmaktadır, çünkü karakterimiz ailesi boşandıktan sonra pek çok şey yaşamıştır. Kendisi de aynı şekilde çalışkan, akıllı 11 yaşında bir kızdır.

Dora Dalgıç kimdir?

Yaşı:22 ağustos 2007
Boyu:1,32 m
Kilosu:35 kg
Nereli:İstanbul
Ailesi:Babası, Serdar Dalgıç

Minik oyuncu şuanda 13 yaşındadır, yani 2007 yılında İstanbul’da doğmuştur. Şuanda İstanbul Çengelköy Havuzbaşı İlköğretim Okulu’nda ortaöğretim eğitimini devam etmektedir.

Küçük yaşına rağmen pek çok projede bulunan oyuncunun il deneyimi 2014 yılında Gönül İşleri dizisinde 3. bölümde yer almasıyla oldu. Daha sonra ise Kara Ekmek dizisinde 14 bölüm bulunarak, Güldüy Güldüy Show Çocuk serisinde 10 bölüm yer alarak tanınmaya ve sevilmeye başladı.

Kızımızın kariyerinin başlangıcına 2014 yılı diyebiliriz, o yıllardan bu yana toplamda 9 projede yer aldı, bakalım ilerleyen yıllarda hangi projelerde yer alacak.

Dora Dalgıç dizileri, oynadığı diziler.

  • Güldür Güldür Show
  • Güldüy Güldüy Show Çocuk
  • Kara Ekmek
  • Gönül İşleri
Önceki makaleSadakatsiz Doktor Altan Kimdir? Mahmut Gökgöz Dizileri
Sonraki makaleMasumlar Apartmanı Genç Gülben Kimdir? Eylül Şenocak Yaşı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here