Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Selçuk Dağcı Kimdir? Taro Emir Tekin

Sadakatsiz Selçuk Dağcı Kimdir? Taro Emir Tekin

0
Taro Emir Tekin Dizileri
Sadakatsiz Selçuk Dağcı Kimdir?

Genç oyuncu Sadakatsiz Selçuk Dağcı kimdir ve canlandıran Taro Emir Tekin oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer ayrıntılar.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Selçuk Dağcı Kimdir?

Küçükken yaşadıklarından dolayı dengesiz bir karaktere sahiptir, annesinin alkol problemi vardı, henüz o küçükken alkolik bir anne ile yaşamak, küçük bir çocuğun başına pek çok dert açabiliyor. Bundan dolayı mahallede de pek sevilmezdi, yani neredeyse hiç kimseden bir değer görmedi.

Bu yüzden hayatı boyunca kendini değersiz hissetti. Karakterinde dengesizlikler oluştu, bu arada Nil Tetik‘e içten içe aşıktır, fakat büyük bir özgüven sorunu olduğu için bunu da içine atmıştır. Bu da, bu aşkı saplantı aşkı haline getirmiştir.

Taro Emir Tekin kimdir?

Yaşı:1997
Boyu:1,84 m
Kilosu:75 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor.

Metin Tekin ve Şevval Sam’ın oğludur, yani Tekin soyadı buradan gelmektedir. Kendisi 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur, daha sonrasında ise Oxford’da drama eğitimi almış ve böylelikle oyunculuk eğitimini tamamlamıştır.

Tarzı ve oyunculuğu ile kısa sürede akıllara yerleşen oyuncu ilk deneyimini Rise of Empires: Ottoman isimli Netflix‘de yayınlanan mini tarihi dizide deneyimlemiştir. Burada canlandırdığı Sultan Mehmed karakteri ile büyük bir beğeni toplamayı başarmıştır. İngilizce diline hakim olması da büyük bir artı.

Kariyerinin henüz başında olan genç isim kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 3 projede yer almış, bakalım ilerleyen günlerde hangi yapımlarda yer alacak.

Taro Emir Tekin dizileri, oynadığı diziler

  • Rise of Empires: Ottoman
Önceki makaleSadakatsiz Nil Tetik Kimdir? Nazlı Bulum Dizileri
Sonraki makaleSadakatsiz Haluk Güçlü Kimdir? Burak Sergen Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here