Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Nurse, Pelin Kimdir? Gamze Büyükbaşoğlu

Sadakatsiz Nurse, Pelin Kimdir? Gamze Büyükbaşoğlu

0
Gamze Büyükbaşoğlu Dizileri
Sadakatsiz Nurse, Pelin Kimdir?

Genç oyuncu Sadakatsiz Nurse, Pelin kimdir ve canlandıran Gamze Büyükbaşoğlu oynadığı diziler, yaşı, sevgilisi ve instagram adresi gibi ayrıntılar.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Nurse, Pelin Kimdir?

Asya‘nın sekreteridir, kendisi işini iyi yapan sürekli takip eden ve Asya’ya işlerinde çok yardımcı olan biridir. Elbette genç olmasıyla bazı konularda kendisini geliştirmesi gerekli, fakat bu bilgileri tazelerken işinden ödün vermemektedir.

Bu davranışları dolayısı ile Asya ile arası oldukça iyidir. Hatta uzun süredir yanında çalıştığı için artık arkadaş olma kıvamına yaklaşmışlardır, tabi o da bazı olaylara ister istemez dahil oluyor.

Gamze Büyükbaşoğlu kimdir?

Yaşı:1988
Boyu:1,71 m
Kilosu:56 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Evli, ismi bilinmiyor.

Kendisini ekranlarda az görsek de, tiyatro alanında daha çok tanınan ve oyunları olan biridir. Bu arada, oyuncu 1988 yılında İstanbul’da doğmuş ve bir çocuk sahibidir.

İlk olarak tiyatro hakkında konuşacak olursak, 2019 yılında 2 oyunda bulunmuş ve bunların isimleri Filler Hakkında Konuşsak, Kürk Mantolu Madonna gösterileridir.

Bundan önce ise ilk televizyon projesi olan Şubat dizisinde 9 bölüm 2012 yılında yer almıştı, böylelikle ilk tecrübesini edinmişti, son zamanlarda ise hem tiyatro gösterileri hem de bu yeni dizisi ile daha tanınır hale gelmeye başladı, güzel oyuncuya başarılar diliyoruz.

Gamze Büyükbaşoğlu dizileri, oynadığı diziler

  • Şubat
Önceki makaleSeni Çok Bekledim Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleAkrep Perihan Kimdir? Demet Akbağ Yaşı, Nereli

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here