Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Nil Tetik Kimdir? Nazlı Bulum Dizileri

Sadakatsiz Nil Tetik Kimdir? Nazlı Bulum Dizileri

0
Nazlı Bulum Dizileri
Sadakatsiz Nil Tetik Kimdir?

Sevilen isim Sadakatsiz Nil Tetik kimdir ve canlandıran Nazlı Bulum oynadığı diziler, boyu, yaşı ve sevgilisi gibi diğer kişisel bilgiler.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Nil Tetik Kimdir?

Genç yaşların bir iyilik meleğidir, Asya gibi o da annesini ve babasını kaybetmiştir. Annesi ne yazık ki onu doğururken vefat etmiş ve babası da bir görev sırasında şehit düşmüştür.

Tüm bu olaylar olurken kendisi de babaannesinin yanında kalmış, fakat o yanında olsa bile ebeveynlerini yitirmek ona büyük bir yalnızlık yaşatmıştır, yani yaralı bir genç kızdır. Her ne kadar güçlü olmaya çalışsa da, geçmişte yaşananlar onun zaman zaman moralini bozar.

Nazlı Bulum kimdir?

Yaşı:23 Aralık 1992
Boyu:1,58 m
Kilosu:52 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Erdem Kaynarca

Güzel oyuncu 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir, ve lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde oyunculuk eğitimi almıştır, ayrıca lise eğitimini Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirerek tamamlamıştır.

Oyuncu televizyon kariyerini ilk olarak bir mini dizi ile başlamıştır. 2012 yılında yer aldığı Çıplak Gerçekler adlı mini dizide 16 bölüm Naime karakterini canlandırarak güzel bir tecrübe kazanmıştır.

Ayrıca pek çok kısa filmde de yer aldığını belirtelim, kısacası oyuncunun kariyerinin başlangıcına 2012 yılı diyebiliriz. O yıllardan günümüze toplamda 18 projede yer alarak tecrübeli bir oyuncu olmuştur.

Nazlı Bulum dizileri, Nazlı Bulum oynadığı diziler

  • Yarım Kalan Aşklar
  • Bartu Ben
  • Umuda Kelepçe Vurulmaz
  • Çıplak Gerçekler
Önceki makaleSadakatsiz Ali Arslan Kimdir? Alp Akar Dizileri
Sonraki makaleSadakatsiz Selçuk Dağcı Kimdir? Taro Emir Tekin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here