Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Mert Gelik Kimdir? Eren Vurdem Dizileri

Sadakatsiz Mert Gelik Kimdir? Eren Vurdem Dizileri

0
Eren Vurdem Dizileri
Sadakatsiz Mert Gelik Kimdir?

Yakışıklı oyuncu Sadakatsiz Mert Gelik ve canlandıran Eren Vurdem oynadığı diziler, boyu, sevgilisi ve nereli olduğu hakkında bilgiler.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Mert Gelik Kimdir?

Özgüveni yüksek bir karaktere sahiptir, bu bazen başına sorun açmaktadır, özellikle lafını esirgemediği zamanlar. Yine de Asya ile arası iyidir, arkadaşı Volkan ile de.

Fakat, kendisinin ailevi sorunları var. Bahar ile evlidir, ve bu ikilinin çocuğu olmamaktadır, bu kendisi için sorun olmasa da, Bahar için bir takıntı haline gelmiştir. Birbirlerini seven bu ikilinin en büyük sorunu haline gelmiştir. Bahar bu sorunu çözmek için pek çok şey dener ve ondan soğumasına neden olur.

Eren Vurdem kimdir?

Yaşı:7 Ekim 1988 (32 yıl yaşında)
Boyu:1,81 m
Kilosu:76 kg
Nereli:Konya
Sevgilisi, Eşi:Derya Yıldırım

Söz dizisi ile çok sevilen tecrübeli oyuncu 1988 yılında Konya’da doğmuştur, herkes Karadeniz ve çevresinde doğduğunu düşünse de, aslen Konya’da doğmuştur. Daha sonra Haliç Üniversitesi’nde lisans eğitimin alarak, kariyerinin ilk ve en önemli adımını atmıştır.

İlk içerisinde bulunduğu yapım No Ofsayt adlı 2009 yılında yayınlanan film idi, burada Miço karakterini canlandırdı. Daha sonra birkaç yıl birkaç bölüm yer aldığı dizilerde bulundu, ta ki 2012-2013 yılları arasında bulunduğu Şubat dizisine kadar, burada Muyo karakterini tam 32 bölüm canlandırdı.

Bu dizi onun için hem güzel bir tecrübe oldu, hem de tanınmasında önemli bir etki sahibi oldu. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplam 16 projede bulundu.

Eren Vurdem dizileri, oynadığı diziler

  • Kuruluş: Osman
  • Söz
  • İnadına Aşk
  • Arka Sokaklar
  • Şubat
  • Şefkat Tepe
  • Hesaplaşma
Önceki makaleSadakatsiz Derya Samanlı Kimdir? Özge Özder
Sonraki makaleSadakatsiz Bahar Gelik Kimdir? Yeliz Kuvancı Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here