Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Hasta Faruk Kimdir? Onur Berk Arslanoğlu

Sadakatsiz Hasta Faruk Kimdir? Onur Berk Arslanoğlu

0
Onur Berk Arslanoğlu Dizileri
Sadakatsiz Hasta Faruk Kimdir?

Merak edilen karakter Sadakatsiz Hasta Faruk kimdir ve canlandıran Onur Berk Arslanoğlu dizileri, yaşı, boyu ve nereli olduğu hakkında bilgiler.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Hasta Faruk Kimdir?

Asya‘nın hastasıdır, fakat kendisi insanların yüzündeki ifadeden sorunları kestirebilen biridir, özel bir gücü yok elbette, sadece Asya’nın surat ifadesinden ve hareketlerinden dolayı onda bir sorun olduğunu düşünür.

Hatta bu sorunun kendisinde olan hastalığa çok benzer olduğunu söyler, ne yazık ki hastanın hareketleri çok dengesizdir, bunu söylerken insana saldırıyormuş gibi dile getirir ve Asya’yı biraz incidir.

Onur Berk Arslanoğlu kimdir?

Yaşı:1983
Boyu:1,81 m
Kilosu:75 kg
Nereli:Trabzon
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor.

Oyuncumuz 1983 yılında Trabzon’da doğmuştur, kendisini ekranlarda yeni görmeye başlasak da üniversite döneminden bu yana tiyatro ile uğraşmaktadır.

Fakat lisans eğitimini oyunculuk alanında değil İTÜ Makina Fakültesi bölümünü bitirmiştir, ama bu üniversitenin oyunculuğuna çok katkısı olmuştur, çünkü tiyatro ile burada tanışmıştır.

2020 yılında bir tanesi kısa film olmak üzere 3 filmde yer almıştır, ilk dizisi ise şuanda oynadığı dizidir. Yani kariyerinin başlangıcına 2020 yılı diyebiliriz. Oyuncu o günden bu yana toplamda 4 projede yer almıştır.

Onur Berk Arslanoğlu dizileri, oynadığı diziler

  • Kendisi 2 film 1 kısa filmde yer aldı ve bu dizi onun ilk dizi projesidir.
Önceki makaleSen Çal Kapımı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleBarbaros Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here