Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Hakan Kimdir? Oktay Oy Dizileri

Sadakatsiz Hakan Kimdir? Oktay Oy Dizileri

0
Oktay Oy Dizileri
Sadakatsiz Hakan Kimdir?

Tecrübeli isim Sadakatsiz Hakan kimdir ve canlandıran Oktay Oy oynadığı diziler, yaşı, eşi ve nereli olduğu hakkında diğer bilgiler.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Hakan Kimdir?

Hastanenin müdürüdür, yani Asya ile iş arkadaşıdır. Kendisi müdür olduğu için pek çok işten sorumludur, bu yüzden kişisel hayatına az vakit ayırır, ne yazık ki bu bazen problem olmakta.

Özellikle hastane içerinse Doktor Altan gibi alkolik bir doktor bulunması gibi sorunlar ile baş eder. Elbette kendisi hastanenin yönetim kurulda yer alır.

Oktay Oy kimdir?

Yaşı:1 Ocak 1972
Boyu:1,80 m
Kilosu:75 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor.

Farklı alanlarda tecrübe sahibi olan oyun 1972 yılında İstanbul’da doğmuştur, daha sonra ise lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır, fakat oyuncu olmak istemesiyle beraber, dans alanında değil oyunculuk alanında eğitimlerine devam etmiştir.

Bunun üzerine ilk deneyimini Dudaktan Kalbe dizisi ile elde etmiştir, bu dizide 2007-2008 yılları arasında bulundu ve Veysel karakteri ile 41 bölüm yer aldı, tabi bu da ona güzel bir tecrübe kazandırdı.

Daha sonra da pek çok yapımda yer alan oyuncu toplamda 9 projede yer aldı ve pek çoğunda yüksek bölüm sayısına ulaşabildi, kariyerinde başarılar diliyoruz.

Oktay Oy dizileri, oynadığı diziler

  • Kurşun
  • Kırlangıç Fırtınası
  • Arka Sokaklar
  • Galip Derviş
  • Dudaktan Kalbe
Önceki makaleMasumlar Apartmanı Haluk Kimdir? Mert Asutay Yaşı
Sonraki makaleMasumlar Apartmanı Naci Kimdir? Tansel Öngel Yaşı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here