Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Gönül Güçlü Kimdir? Gözde Seda Altuner

Sadakatsiz Gönül Güçlü Kimdir? Gözde Seda Altuner

0
Gözde Seda Altuner Oynadığı Diziler
Sadakatsiz Gönül Güçlü Kimdir?

Güzel oyuncu Sadakatsiz Gönül Güçlü kimdir ve canlandıran Gözde Seda Altuner oynadığı diziler, yaşı, eşi ve boy kilo hakkında bilgiler.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Gönül Güçlü Kimdir?

Haluk‘un yarısı yani Demir ile Derin‘in annesidir. Ailesini çok sever, özellikle çocukları ile çok ilgilenir, kızının üstüne daha çok düşer çünkü gençliğinde kendinin yaptığı hataları yapmasın ister.

Kendisi Haluk ile çok erken yaşta evlenmiştir, bu yüzden hedeflerini gerçekleştirememiş, misyonları olsa bile bunlardan çok geri kalmıştır. E bir de zengin bir aileye sahip olunca bunların hiçbirine gerek kalmamıştır. Fakat, içinde hep bir ukde kalmış, kızının da aynı hataları yapmaması için sürekli uyaran bir anneye dönüşmüştür.

Gözde Seda Altuner kimdir?

Yaşı:16 Haziran 1982 (38 yıl yaşında)
Boyu:1,68 m
Kilosu:62 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor.

Sevilen oyuncu 1982 yılında İstanbul’da doğmuş ve lisans eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro bölümünde tamamlamıştır, böylelikle pek çok tiyatro oyununda sahne almıştır.

Daha sonra ise, ilk televizyon projesi olan Eşref Saati dizisinde 2007 yılında Lütfiye karakteri ile tam 24 bölüm yer almıştır, televizyon kariyerinin başında biri için bu iyi bir tecrübe idi, daha sonra ise pek çok filmde yer almıştır, örneğin sevdiğimiz komedi filmi Celal ile Ceren yapımı.

Kısacası, televizyon kariyerinin başlangıcına 2007 yılı diyebiliriz, o yıllardan günümüze toplamda 12 projede yer alarak tecrübeli bir oyuncu haline geldi.

Gözde Seda Altuner dizileri, oynadığı diziler

  • Avlu
  • Paramparça
  • Evlendirme Dairesi
  • Eşref Saati
Önceki makaleSadakatsiz Bahar Gelik Kimdir? Yeliz Kuvancı Dizileri
Sonraki makaleSıcak Kafa Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here