Ana sayfa Genel Sadakatsiz Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?

Sadakatsiz Dizisinin Konusu, Hangi Kanalda?

0
Sadakatsiz Hangi Kanalda?
Sadakatsiz Dizisinin Konusu

Kısa sürede iyi bir izleyici kitlesine ulaşan yapım Sadakatsiz dizisinin konusu, saati, kanalı ve günü gibi diğer ayrıntılı bilgiler.

Sıradan aşk dizileri ve pembe hikayelerden sıkılan izleyiciler, konusu biraz daha farklı olan bu diziye yöneldi. Fakat, bu dizide de oldukça ağır bir aşk konusu işeniyor, özellikle kadın ve erkek arasında şiddetli geçimsizliği biraz daha ön plana çıkarıyor diyebiliriz.

Bu arada Sadakatsiz Oyuncu Kadrosu için bu konuya gidebilirsiniz.

Sadakatsiz Dizisinin Konusu

Asya ve Volkan harika bir evliliğe sahiptirler. Doktorluk görevini harika bir şekilde yapan kişilerdir, birbirlerine de oldukça iyi davranırlar. Minik oğulları Ali’de bu evin neşe kaynağıdır, o da ailesi gibi saygılı ve nerede nasıl davranacağını bilen onlu yaşlarında bir çocuktur.

Fakat, hikaye Volkan’ın Asya’yı aldatması ile başlar. Günlerden bir gün Asya, Volkan’ın atkısının üzerinde sarı bir saç bulur ve şüphelenmeye başlar.

Hikaye bu şüphe ile doğar, bu güzel aile, dışardan bakınca örnek bir adam gibi görünen bu baba ne yazık ki aldatmıştır. Sonrası ise bir muammadır, pek çok şey kaybedilir, pek çok şey yaşanır.

Sadakatsiz Kanalı, Saati, Günü

Dizi, bir değişiklik olmazsa şuanda her Çarşamba, saat 20:00‘da Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Kanal D resmi websitesi içerisinden geçmiş bölümleri tam olarak izleyebilirsiniz.

Sizlerde dizi hakkında neler düşüyorsunuz, sıradan aşk dizileri çizgisinden çıkabilmiş mi?

Önceki makaleSadakatsiz Kerim Kimdir? Cemal Olgaç Dizileri
Sonraki makaleSeni Çok Bekledim Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here