Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Derin Güçlü Kimdir? Melis Sezen

Sadakatsiz Derin Güçlü Kimdir? Melis Sezen

0
Melis Sezen Dizileri
Sadakatsiz Derin Güçlü Kimdir

Güzel oyuncu Sadakatsiz Derin Güçlü kimdir ve canlandıran Melis Sezen yaşı, boyu, sevgilisi ve dizileri gibi diğer ayrıntılı bilgiler.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Derin Güçlü Kimdir?

Babası zengin bir iş adamı olduğu için prensesler gibi büyümüş, ayrıca yine babası eski belediye başkanıdır, bu yüzden babasını, ailesini ve kendisini herkes tanır. Bazen, bu onun canını biraz sıkar, bu yüzden ailesi ile arasındaki ilişki bazen biraz kötü gitmektedir. Fakat, yine de ailesi ile güzel bir ilişkisi vardır.

Kendisi moda tasarım bölümünden mezun ve bu alanda çok fazla ilerlememiş biridir, yani okuduğu bölüm sonucunda elde ettiği bu işi sadece hobi olarak yapmaktadır ve bu da acemi düzeydedir.

Melis Sezen kimdir?

Yaşı:2 Ocak 1997 (24 yıl yaşında)
Boyu:1,69 m
Kilosu:54 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Murat Dalkılıç

Sevilen oyuncu 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur, daha sonra ise lise eğitimini Atatürk Anadolu Lisesi’nde almış ve lisans eğitimini ise Koç Üniversitesi’nde tamamlayarak kariyerinin en önemli adımlarından birini atmıştır.

Henüz kariyerinin başlarında olmasına rağmen güzelliği ve dizilerde aldığı önemli roller ile kısa sürede tanınmayı başardı. İlk projesi 2016 yılında dahil olduğu Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizi idi ve burada tam 26 bölüm Asya karakterini canlandırdı, bu hem onun için çok değerli bir tecrübe oldu, hem de tanınmasında büyük bir etki oluşturdu.

Kısacası, kariyerinin başlangıcına 2016 yılı diyebiliriz. O yıllardan bu yana toplamda 13 projede bulundu ve katıldığı pek çok projede yüksek bölüm sayısına ulaşabildi.

Melis Sezen dizileri, oynadığı diziler

  • Fatma
  • Ya İstiklal Ya Ölüm
  • Sevgili Geçmiş
  • Leke
  • Siyah İnci
  • Hayat Bazen Tatlıdır
Önceki makaleSadakatsiz Volkan Arslan Kimdir? Caner Cindoruk
Sonraki makaleSadakatsiz Derya Samanlı Kimdir? Özge Özder

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here