Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Demir Kimdir? Doğan Can Sarıkaya Dizileri

Sadakatsiz Demir Kimdir? Doğan Can Sarıkaya Dizileri

0
Doğan Can Sarıkaya Dizileri
Sadakatsiz Demir Kimdir?

Genç karakter Sadakatsiz Demir kimdir ve canlandıran Can Sarıkaya oynadığı diziler, ailesi, boyu ve kaç yaşında gibi soruların cevabı.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Demir Kimdir?

Bulunduğu ortamda ve elinde olan imkanlardan biraz fazla etkilenen genç karakterimiz, etrafındaki insanlara hava atmayı ve sahip olduğu şeyleri ön plana çıkarmayı çok sever. Babası Haluk‘un sahip olduğu bunca şey içerisinde o da kendini biraz kaptırmış, küçük yaşın getirdiği davranışları sergiler olmuştur.

Ali ile aynı okuldadır, fakat karakter olarak birbirlerinden çok farklıdır. Özellikle yalan söylemesi ve gıcık tavırlar takınması ile bilinir, ve biraz da öyledir.

Doğan Can Sarıkaya kimdir?

Yaşı:2004
Boyu:1,50 m
Kilosu:47 kg
Nereli:İstanbul
Ailesi:Bilinmiyor.

Küçük yaşına rağmen pek çok dizide yer alan genç oyuncu 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Elbette 17 yaşında olduğu için henüz lise eğitimine devam etmektedir.

Oyunculuğa çok küçük yaşta başladığı için 17 yaşına gelene kadar oldukça tecrübelenmiştir. İlk olarak reklam filmlerinde oynaması (Uludağ Limonata ve Kinder Süpriz) ve daha sonrasında ilk dizisi olan Kavak Yelleri dizisinde 2011 yılında Haluk karakterini canlandırmıştır.

Dizi kariyerinin başlangıcına 2011 yılı diyebiliriz, o yıllardan bu yana toplamda 11 projede yer almıştır. Bu bulunduğu projelerin pek çoğunda yüksek bölüm sayısına ulaşabilmiştir, fakat bu projeler arasında en önemlisi Rise of Empires: Ottoman dizisinde canlandırdığı Genç Mehmed karakteri idi.

Doğan Can Sarıkaya dizileri, oynadığı diziler

  • Rise of Empires: Ottoman
  • Tek Yürek
  • Çukur
  • Yeter
  • Kavak Yelleri
Önceki makaleSen Çal Kapımı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleSen Çal Kapımı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here