Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Bahar Gelik Kimdir? Yeliz Kuvancı Dizileri

Sadakatsiz Bahar Gelik Kimdir? Yeliz Kuvancı Dizileri

0
Yeliz Kuvancı Dizileri
Sadakatsiz Bahar Gelik Kimdir?

Sevilen oyuncu Sadakatsiz Bahar Gelik kimdir ve canlandıran Yeliz Kuvancı oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer bilgiler.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Bahar Gelik Kimdir?

Üniversite’de ev ekonomisi bölümünü bitirmiş, eli becerikli güzel bir kadındır, bu arada Mert‘in eşidir, gençken evlendikleri zaman ikisi de dünyanın en mutlu insanı olmuştur, fakat evliliklerinde bir sorun vardır, ne yazık ki çocukları olmamaktadır. Mert bunu çok kafaya takmazken, kendisi sorun haline getirmiştir.

Özellikle Asya ve Volkan ikilisini, yani o aileyi biraz kıskanmaktadır, çünkü Ali isimli güzel bir çocuğa sahiptirler. Mert ile olan bazı konuşmalarda bu bir sorun haline gelir.

Yeliz Kuvancı kimdir?

Yaşı:28 Şubat 1987 (33 yıl yaşında)
Boyu:1,74 m
Kilosu:61 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Ali İl

1987 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu, eğitimini Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır.

İlk televizyon yapımı olarak Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki İnci karakteri ile 2010 yılında karşımıza çıkıyor, yani televizyon kariyerinin başlangıcına 2010 yılı diyebiliriz. Burada canlandırdığı öğretmek karakteri oldukça beğenilmişti ve ilk projesi olmasına rağmen 24 bölüm yer aldı.

Bu da ona değerli bir tecrübe kazandırdı ve tanınmasında da önemli bir etki bıraktı. Daha sonraki yıllarda da gayet aktif bir dönem geçiren oyuncu toplamda 10 projede bulundu.

Yeliz Kuvancı dizileri, oynadığı diziler

  • Tutunamayanlar
  • Hangimiz Sevmedik
  • Kocamın Ailesi
  • Böyle Bitmesin
  • Seni Bana Yazmışlar
  • Öyle Bir Geçer Zaman ki
Önceki makaleSadakatsiz Mert Gelik Kimdir? Eren Vurdem Dizileri
Sonraki makaleSadakatsiz Gönül Güçlü Kimdir? Gözde Seda Altuner

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here