Ana sayfa Oyuncular Sadakatsiz Ali Arslan Kimdir? Alp Akar Dizileri

Sadakatsiz Ali Arslan Kimdir? Alp Akar Dizileri

0
Alp Akar Dizileri
Sadakatsiz Ali Arslan Kimdir?

Genç oyuncu Sadakatsiz Ali Arslan kimdir ve canlandıran Alp Akar oynadığı dizileri, yaşı, boyu ve ailesi gibi diğer ayrıntılı bilgiler.

Sadakatsiz Oyuncuları adlı konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sadakatsiz Ali Arslan Kimdir?

Volkan ve Asya‘nın biricik çocuğudur. O da her çocuk gibi ailesinin boşanmasından çok korkuyor, çünkü arkadaşı Selen’in annesi ve babasının boşanmasının ardından yaşadıklarını yaşamaktan korkuyor.

Annesi doktor olduğu için zaman zaman çok meşgul olabiliyor, bazen de nöbete kalıyor. Bu yüzden babası ile daha çok vakit geçiriyor, haliyle babası ile daha derin ve sağlam bir ilişkisi var. Yine de ailesini seven ve onların başına bir gelmesinden korkan bir çocuk.

Alp Akar kimdir?

Yaşı:27.02.2006
Boyu:1,40 m
Kilosu:32 kg
Nereli:İstanbul
Ailesi:Bilinmiyor.

2006 yılında İstanbul’da doğmuş genç isim, küçük yaşına rağmen pek çok yapımda bulunmuş ve tecrübelenmiş çocuk oyuncudur. Eğitimi halen eğitimine devam etmektedir.

İlk olarak 2011 yılında Umutsuz Ev Kadınları dizisinde tam 81 bölüm Çetin karakterini canlandırdı, çocuk oyuncu olarak bulunduğu bu yapım hem ona harika bir tecrübe kattı hem de tanınmasında en büyük etkiyi oluşturdu.

Yani kariyeri henüz o 5 yaşındayken başlamıştır. Daha sonra bulunduğu pek çok yapımda yüksek bölüm sayısına ulaşabildi, örneğin Bizim Hikaye dizisinde 70 bölüm Fikret Elibol karakterini canlandırdı. Kariyerinin il gününden günümüze toplamda 12 projede yer aldı.

Alp Akar dizileri, oynadığı diziler

  • Payitaht Abdülhamid
  • Doğduğun Ev Kaderindir
  • Bizim Hikaye
  • Güldüy Güldüy Show Çocuk
  • Kertenkele
  • Vicdan
  • Hayat Dediğin
  • Umutsuz Ev Kadınları
Önceki makaleMasumlar Apartmanı Gamze Kimdir? Gökçe Aydın Boyu
Sonraki makaleSadakatsiz Nil Tetik Kimdir? Nazlı Bulum Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here