Ana sayfa Genel Olağan Şüpheliler Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Olağan Şüpheliler Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Olağan Şüpheliler Yönetimi
Exxen Olağan Şüpheliler Dizisi Yönetmeni

Olağan Şüpheliler yönetmeni, senaristi ve yapımcısı kimdir? Daha önce hangi dizilerde görev yaptılar? Tüm detayları ile sizlerle.

Exxen platformunda yayınlanacak dizi için belirlenen tür “Gerilim” oldu. Oyuncuları yakından takip eden sevenleri, diziyi dört gözle beklemekte.

Yönetim kadrosu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran değerli dizi Olağan Şüpheliler ile devam ediyoruz. Dizide Yasemin Kay Allen, Ceren Moray ve Bennu Yıldırımlar gibi ünlüler yer almakta. Tam kadro için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Olağan Şüpheliler dizisi tüm oyuncuları görmek isterseniz, liste halinde paylaştık. Ulaşmak için tıklayınız: Olağan Şüpheliler Güncel Oyuncu Kadrosu

Olağan Şüpheliler Yönetmeni

Dizinin yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu gibi başarılı bir isim yer alıyor. Kendisi daha önce Avlu dizisinde 44 bölüm yönetmen olmuştu. Avlu dizisinden önce de Sevdaluk, Leyla ile Mecnun (3 bölüm) ve daha eskilerde ise Yılan Hikayesi dizisinde 90 bölüm yönetmendi.

Oldukça tecrübeli ve sevilen bir yönetmen haline gelen Yüksel Aksu bu sefer de Olağan Şüpheliler dizisi için kolları sıvadı.

Olağan Şüpheliler Senaristi

Dizinin senaristi henüz belli değildir. Yakından takip etmeye devam ediyoruz. Açıklandığı gibi yazımızı güncel hale getireceğiz. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Olağan Şüpheliler Yapımcısı

Yapımcı şirket 1441 Productions oldu. Daha önce Akrep, Çocuk, Tutsak, Hayati ve Diğerleri projelerinde yer almışlardı. Oldukça profesyonel şirketlerden biridir.

Olağan Şüpheliler dizisinde de bu yapım şirketini görmek oldukça mutlu bir haber oldu. Umarız sevilir.

Oldukça etkileyici bir yönetim kadrosuna sahip olan Olağan Şüpheliler dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum olarak aşağıda belirtebilirsiniz.

Önceki makaleOlağan Şüpheliler Dizi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleRamo Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here