Ana sayfa Genel Masumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Masumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Masumlar Apartmanı Yönetim Kadrosu
Masumlar Apartmanı Senaristi, Yönetmeni, Yapımcısı

Masumlar Apartmanı yönetmeni, senaristi ve yapımcısı kimdir? Daha önce hangi dizilerde görev yaptılar? Tüm detayları ile sizlerle.

TRT 1‘de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi için yönetim kadrosuna beraber bakalım. Oldukça etkileyici oyuncu kadrosuna sahip olan dizi aynı zamanda tecrübeli yönetmen ve senaristlere sahip.

Yönetim kadrosunda bulunan isimler daha önce hangi dizilerde görev aldılar ve nerelerde gördük birlikte inceleyelim.

Masumlar Apartmanı dizisi tüm oyuncuları görmek isterseniz, liste halinde paylaştık. Ulaşmak için tıklayınız: Masumlar Apartmanı Güncel Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda oturan isimler Çağrı Vila Lostuvali başta olmak üzere Çiğdem Bozalı ve Ender Mıhlar olarak görülmekte.

Çağrı Vila Lostuvali daha önce 6’dan fazla projede yönetmen olarak yer almıştı. 3 projede ise yardımcı yönetmen olarak ekipte bulundu. Ayrıca 2010 yılında 6 bölüm Yaprak Dökümü dizisinde oynamıştı (168-174). Yer aldığını projeler arasında 8. Gün, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Poyraz Karayel ve Suskunlar dizileri var.

Çiğdem Bozalı ise Kader Postası ve Masumlar Apartmanı dizisinde yönetmen olarak çalıştı. Bundan önce de Hercai ve Gülperi dizisinde yardımcı yönetmen olarak çalışmıştı.

Ender Mıhlar ismini daha önce Sen Çal Kapımı, Her Yerde Sen, 8. Gün gibi dizilerde yönetmen olarak görmüştük. Ayrıca Poyraz Karayel, Suskunlar ve Küçük Sırlar dizisinde yardımcı yönetmen olarak çalışmıştı.

Masumlar Apartmanı Senaristi

Senarist tarafında Gülseren Budayıcıoğlu, Deniz Madanoğlu ve Rana Mamatlıoğlu kalem tutan isimlerden oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu‘nu daha önce Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir ve İstanbullu Gelin dizilerinde senarist olarak görmüştük.

Deniz Madanoğlu ise 5’ten fazla projede yazar olarak yer almıştı. Bunlar arasında Bir Aile Hikayesi, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Şubat gibi önemli projeler yer almakta.

Rana Mamatlıoğlu ismi ise daha önce 6’dan fazla projede senarist olarak geçti. Zalim İstanbul, Adı: Zehra ve Kadim Dostum yapımlarında görmüştük.

Masumlar Apartmanı Yapımcısı

Dizinin yapımcı şirketi OGM Pictures oldu. Oldukça tecrübeli isimlerin bir araya gelmesi ile sağlam temeller üzerine kurulu başarılı bir şirkettir.

Daha önce şirket olarak arkasında durdukları yapımlara örnek vermek gerekirse: Masumlar Apartmanı, Atiye, Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda gibi efsane dizileri söyleyebiliriz.

Yapımcı koltuğunda oturan isimler Onur Güvenatam başta olmak üzere Pelin Ekinci Kaya olarak görülmekte.

Oldukça etkileyici bir yönetim kadrosuna sahip olan Masumlar Apartmanı dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum olarak aşağıda belirtebilirsiniz.

Önceki makaleMaraşlı Dizisi Oğuz kimdir? Mert Ateş Dizileri
Sonraki makaleMasumiyet Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here