Ana sayfa Genel Masumiyet Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Masumiyet Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

2
Masumiyet Yönetim Kadrosu
Masumiyet Senaristi, Yönetmeni ve Yapımcısı

Masumiyet yönetmeni, senaristi ve yapımcısı kimdir? Daha önce hangi dizilerde görev yaptılar? Tüm detayları ile sizlerle.

Fox TV‘de yayınlanan Masumiyet dizisi için yönetim kadrosuna beraber bakalım. Oldukça etkileyici oyuncu kadrosuna sahip olan dizi aynı zamanda tecrübeli yönetmen ve senaristlere sahip.

Yönetim kadrosunda bulunan isimler daha önce hangi dizilerde görev aldılar ve nerelerde gördük birlikte inceleyelim.

Masumiyet dizisi tüm oyuncuları görmek isterseniz, liste halinde paylaştık. Ulaşmak için tıklayınız: Masumiyet Güncel Oyuncu Kadrosu

Masumiyet Yönetmeni

Değerli ve sevilen yönetmen Ömür Atay ile beraberiz. Kendisi daha önce 10’dan fazla yapımda yönetmen olarak görev yapmıştı. Ayrıca senaristi, yapımcısı olduğu projeler de bulunmakta.

Daha önce Ruhsar, Bir İstanbul Masalı, Kapalıçarşı ve A.Ş.K. dizilerinde yönetmenlik yapmıştı.

Masumiyet Senaristi

Senaryo tarafında kalem tutan isim Sırma Yanık oldu. Değerli yazar daha önce 6’dan fazla projede senaristlik yapmıştı. Bunlar arasında Zalim İstanbul, Kardeş Çocukları, Fazilet Hanım ve Kızlar ile Adını Feriha Koydum bulunmakta.

Oldukça tecrübeli ve sevilen bir yazar olarak karşımıza çıkmakta.

Masumiyet Yapımcısı

Yapımcı şirket, Gold Film oldu. Köklü bir yapım şirketi ile çalışılması oldukça güzel haber. Hatırlayacaksınız Gold Film daha önce Erkenci Kuş, Bay Yanlış, No: 309 ve Hanımın Çiftliği gibi projelerde yapımcı şirket olarak bulunmuştu.

Yapımcı koltuğunda karşılaştığımız isim ise Faruk Turgut gibi tecrübeli biri olmuştur. Daha önce birçok projede görev yapmış ve projelerin devam etmesi için uğraşan bir kişiliğe sahiptir.

Oldukça etkileyici bir yönetim kadrosuna sahip olan Masumiyet dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum olarak aşağıda belirtebilirsiniz.

Önceki makaleMasumlar Apartmanı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleMaraşlı Dizisinin Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

2 YORUMLAR

  1. Masumiyet dizisinin müziği kulağı tırmalıyor, konuşmalar anlaşılmıyor böyle devam ederse seyredenler bırakır.

  2. Nasıl bir dizi bu saçmalamaya başladınız fox tv dizileri niye böyle zengin fakir hep aynı tema başka bir konu bulamıyorsunuz .bölümün sonuna kadar kötü insanları millete izletmek zorundamısınız millet kafayı yedi pandemi yüzünden birde böyle kötü karekterlerin bol olduğu diziler yüzünden hepten kafayı yedik

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here