Ana sayfa Oyuncular Masumiyet Umut Kimdir? Ozan Kaya Oktu Dizileri

Masumiyet Umut Kimdir? Ozan Kaya Oktu Dizileri

0
Ozan Kaya Oktu Dizileri
Masumiyet Umut Kimdir?

Sevilen genç karakter Masumiyet Umut kimdir ve canlandıran Ozan Kaya Oktu oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi merak edilen detaylar.

Tüm oyuncular için Masumiyet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

Masumiyet Umut Kimdir?

Dizi içerisinde nadir göreceğimiz karakterlerden birisi, çünkü kendisi güvenilir ve iyi bir dost. Her daim güvenilir biridir, başınıza ne gelirse gelsin, cana yakın biri olduğu için konuşabileceğiniz biri.

Fakat, kendisi içten içe Ela‘ya aşıktır, tabi bu aşkı dahi güvenilirdir çünkü kötü hiçbir şey yapmaz ve çekingenliği yüzünden açılamaz. Bu da Ela’ya olan aşkını platonik yapar.

Ozan Kaya Oktu kimdir?

Yaşı:1996
Boyu:1,83 m
Kilosu:78 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

Yakışıklı genç oyuncu 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak İstanbul Film Akademisinde Nazan Kesal ve Hilal Saral’dan oyunculuk eğitimini almıştır, bu da ona çok büyük bir bilgi ve tecrübe katmıştır.

Asıl büyük tecrübelerini ise 2016-2019 yılları arasında katıldığı 5 tiyatro gösterisi ile elde etmiştir. Ayrıca bu göster sayesinde 2018 yılında düzenlenen Esnaflar / Direklerarası Tiyatro Ödülleri‘nde Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülünü kazanarak güzel bir başlangıç yapmıştır.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak ilk olarak 2018 yılında Vurgun dizisinde rol almıştır, genç oyuncunun televizyon kariyerinin başlangıcına 2018 yılı diyebiliriz ve toplamda 3 projede yer almıştır.

Ozan Kaya Oktu dizileri, oynadığı diziler

  • Payitaht Abdülhamid
  • Vurgun
Önceki makaleMasumiyet Hande Kimdir? Asena Keskinci Yaşı, Boyu
Sonraki makaleMasumiyet Banu Kaya Kimdir? Asena Tuğal Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here