Ana sayfa Oyuncular Masumiyet Timur Kimdir? Tolga Güleç Dizileri

Masumiyet Timur Kimdir? Tolga Güleç Dizileri

0
Tolga Güleç Dizileri
Masumiyet Timur Kimdir?

Yakışıklı karakter Masumiyet Timur kimdir ve canlandıran Tolga Güleç oynadığı diziler, yaşı, sevgilisi ve boyu gibi merak edilen diğer ayrıntılar.

Tüm oyuncular için Masumiyet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

Masumiyet Timur Kimdir?

Aile ilişkiler, özellikle de eşi olan Bahar ile arası iyi değildir. Ne yazık ki, bazen haksız yere kendisinin başarısızlığı eşine ve yakınlarına yüklemektedir, kendisi iş hayatında bir türlü istediği yere gelemeyen biridir.

Bu yüzden sürekli olarak gergin günler geçirir. Ayrıca bazen çocuk gibi davranışları vardır, 40 yaşında olsa da annesinin küçük çocuğudur. Annesi genel olarak her şeyin farkındadır, ve çocuğuna elinden geldiğince yardımcı olmak ister, fakat karakterimiz halen başarısızlıklarını başkasının sırtına yüklemektedir.

Tolga Güleç kimdir?

Yaşı:20 Eylül 1981
Boyu:1,76 m
Kilosu:74 kg
Nereli:İskenderun
Eşi, Sevgilisi:Yeliz Şar (e. 2013–2017)

Sempatik tavırları ile beğenilen oyuncu 1981 yılında İskenderun’da doğmuştur, Yeliz Şar ile 2013 yılında 4 yıl süren bir evliliği vardır. İlk olarak Çukurova Üniversitesi’nde işletme bölümünü bitirmiştir, oyuncu olmak istemesiyle o yıllarda farklı alanlara yönelmiş ve oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır.

İlk projesi 2006 yılında Kırık Kanatlar isimli dizi idi, burada acemiliğini attıktan sonra kendisini en çok tanıtan ve değerli bir tecrübe kazandıran Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Ahmet karakteri ile akıllarımıza kazınmış oldu. Üstüne birde dizinin beğenilmesi tüm bunları körükledi.

Bu projenin ardından artık pek çok önemli dizide yüksek bölüm sayısına ulaşabilen karakter canlandırmaya başladı. Poyraz Karayel ve Fazilet Hanım ve Kızları gibi, birinde 38 bölüm diğerinde ise 50 bölüm yer aldı. Kariyerinin başından günümüze toplamda 16 projede yer alarak tecrübeli ve tanınan bir oyuncu haline geldi.

Tolga Güleç dizileri, oynadığı diziler

  • Kefaret
  • Kırmızı Oda
  • Leke
  • Yüzleşme
  • Fazilet Hanım ve Kızları
  • Poyraz Karayel
  • Hayat Ağacı
  • Öyle Bir Geçer Zaman ki
Önceki makaleMasumiyet Asu Kimdir? Kimya Gökçe Aytaç Dizileri
Sonraki makaleÖlüm Zamanı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here