Ana sayfa Oyuncular Masumiyet Neval Hancı Kimdir? Alayça Öztürk Gidişoğlu

Masumiyet Neval Hancı Kimdir? Alayça Öztürk Gidişoğlu

0
Alayça Öztürk Gidişoğlu
Masumiyet Neval Hancı Kimdir?

Merak edilen güzel karakter Masumiyet Neval Hancı kimdir ve canlandıran Alayça Öztürk Gidişoğlu oynadığı diziler, boyu, yaşı ve eşi gibi diğer detaylar.

Tüm oyuncular için Masumiyet Oyuncuları konusuna gidebilirsiniz.

Masumiyet Neval Hancı Kimdir?

Gülizar hanımın altında ezilen bir kızdır, ne yazık ki annesi oğlunu çok kayırmaktadır ve diğer çocuklarından yani kızlarından ayrı tutmaktadır.

Karakterimiz ise böyle bir ortamda büyüyünce kıskanç ve kaprisli bir yapıya sahip olmuştur. Yine de kocası ile çok mutludur, onu sever, tüm bu olumlu şeylerin yanında Gülizar’ın altında ezilmeyi istemez.

Alayça Öztürk Gidişoğlu kimdir?

Yaşı:12 Mart 1984
Boyu:1,70 m
Kilosu:59 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor, yok.

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu aynı şekilde İstanbul’da eğitimine devam etmiş ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü tamamlamıştır.

Televizyon kariyerine başlamadan önce ve başladıktan sonra da pek çok tiyatro gösterinde bulunmuştur. İlk olarak 2013 yılında Karnaval isimli filmde bulunmuştur, burada Naz karakterini canlandırmıştı, daha sonra yer aldığı diziler ve tiyatro oyunları ile tanınırlığı ve tecrübesi artmıştır.

Özellikle 2017-2018 yılları arasında yer aldığı Aşk ve Mavi dizisinde 46 bölüm Safiye karakterini canlandırması ile tanınırlığı epey artmıştı, kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 7 projede yer almıştır.

Alayça Öztürk Gidişoğlu dizileri, oynadığı diziler

  • Bir Zamanlar Çukurova
  • Aşk ve Mavi
Önceki makaleKağıt Ev Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleBaraj Nehir Aksu Kimdir? Biran Damla Yılmaz Yaş, Boy

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here